Politicke hašteřeni.... už zas jak kdysyk

2. února 2007 v 14:13 | Synek z Ostravy
Vláda ve čtvrtek ve Sněmovně poprvé čelila interpelacím poslanců. Očekávaný nájezd opozice na ministry ale zmírnili poslanci stran trojkoalice, kteří se rovněž hlásili ke slovu. Ubrali tak prostor politikům z opozičních ČSSD a KSČM. Sociální demokraté do představitelů kabinetu tepali nejvíce kvůli kauze údajného úplatku pro vicepremiéra Jiřího Čunka (KDU-ČSL).

No a už je to zas ve starych kolejach. jedinu změnu mame v tym, že v opoziciji neni ODSa u vesla komanči se socialistama. chvala aspoň za to.
"Naředění" interpelací dotazy vznesenými koaličními poslanci kritizoval sociální demokrat David Rath (ČSSD). "To se nás tak bojíte, že musíte posílat své soudruhy ze strany, aby vás interpelovali? To je docela ubohé a myslím si, že to je nedůstojné demokracie, čili žádám vás o názor, zda to děláte koordinovaně a přikazujete jim to, anebo je to jejich vrozená servilita," obrátil se na premiéra Mirka Topolánka (ODS). Předseda vlády reagoval ironicky. "Samozřejmě platí obojí: a) jsou servilní, b) jim to nařizuji," prohlásil.
Tento kašpar, myšleno David SRath, je fakt loutka k popukani. Jak se jednalo o vysloveni duvěry vladě, robil všecko pro to, aby to trvalo vječně. jejich vyblitky a kolikrazu aji grcance a honěni si vlastniho trika, bylo vysměchem všem tym, co jim kdy hodili do urny hlas a ne granat.
Na přetřesu byl hlavně spořivy Čuněk. Ten už ustal prvni tlaky a včil čeka co z teho bude. Mam pocit, že tak jak rychle vyletěl hore, pošupe zase dole. Otazka je enem ta, kdy to dojde lidovcum a popoženu ho, bo zas jim to všeckym klesa.
Jura zas narazil v tuze sednut do křesla sněmovny. sice se tvaři jak hrdina před Moskvu, ale modři už vjedi.... ten se citi strašně poniženy prohru ve volbach, v jednani a vubec ve všeckym, do čeho kdy vrazil pazury.
"Pokud si někdo představuje, že bychom šli na některé programové věci, které jsou diskutabilní, tak takovou hodnotu to křeslo předsedy Sněmovny pro mě nemá," uvedl Paroubek a dodal: "Tuhle věc nijak neřeším, nikam se nehrnu, mně stačí, když jsem předsedou ČSSD.
No nechu tu zas pusobit za jakusyk sibylu, ale čuju v křižu, že Jura už dluho nebude ani předsedu ČSSD a sam vi, že jeho hvjezda vyhasina jak Poldovka pod Stehlikovym menedžmentem.
A aby si kdosyk nemyslel. že Jura je jakesyk bečko, pořidil si aji sukromu ochranku, bo na tu statni už nema narok. Nevim sice čemu, bo jak sam tvrdi ludi ho miluju a narod lutuje, ale asi to ma ve stanovach, že každykdo je v čele křivaku, musi mať ochranku.
A tak narod truchli za zastřelenym Svobodu, řeši esli mu Vendula nasadila parohy, či ni, naraz se zas vyrojilo tolik jeho duvěrnych kamošu, keři všeci tušili že se cosyk robi v jeho hlavě, ale nikdo nehnul ani prstem a vjetšina tisku se temu vjenuje už tyden. Do teho už prasklo že naša policija ma dost schopne jedince a fotografy, bo z čeho by inač bulvar žil a tak už vime, že fotky zastřeleneho Svobody prodal Blesku policajt, což bylo jasne od začatku, a do uterniho pohřba budeme o hitmejkrovi čitat asi každy den.
Bude aspoň kludny vikend, bo koho z vas nezajimaju drby, nemusi kupovat noviny, pušťat televiziju a muže třeba vyrazit do přirody.
Jedu na Vysočinu, třeba už rostu hřiby! :-)
Pjekny vikend
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 3. února 2007 v 2:18 | Reagovat

Drath to je fakt dáreček,nepřipomíná vám Sládka? Pane Bože, kde se tady ty paka berou.

2 Já | 5. února 2007 v 14:19 | Reagovat

V anketě chybí volba - Ne, protože jeho milenky jsou 10ti leté panny od kterých nemůže nic chytit.

3 belmondo belmondo | E-mail | 5. února 2007 v 17:46 | Reagovat

Doufám, že hřibů bylo dost, z deníčku mám velkou radost. Už nám chyběly pořádné zprávy!!

4 AHA AHA | E-mail | 9. března 2007 v 18:49 | Reagovat

Jo to bylo pekny jak rath dostal dve ferove Mackovky,pekne chlapsky ze zadu,videli jste?Rath je u mne vůl ze si to nechal libit. Tohle mi mourek udelat, tak si to krvave ODSere.Morgosi by ho projeli britvickama .).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama