Slušny panak Jura a jine

8. února 2007 v 11:04 | Synek z Ostravy
Muž, který před lety hájil u soudu čest své ženy, nyní urazil politickou oponentku Volfovou kvůli tomu, jak vypadá. Šéf ČSSD Jiří Paroubek.

Roko se nam zas vybarvil, ale v žalu truchliciho naroda za velikanem pop mjuzik českej a německej kultury, jaksyk skoro zapadlo Jurovo chovani. Tento bijec novinařksych hyjen, kere si beru na mušku jeho ženu, se chova občas tak, jak byl zvykly ešče z doby vekslovani v RaJu.
Jana Volfová ČSSD už opustila. Nyní zakládá novou politickou stranu, do níž veřejně přizvala Miloše Melčáka a Michala Pohanku, poslance, kteří byli zvoleni za ČSSD, ale při hlasování o důvěře podpořili koaliční vládu.
Paroubek dnes na tuto zprávu reagoval. "Já bych to charakterizoval asi tak: myš, která řvala. I když v případě paní Volfové je to trošku přerostlá myška," uvedl.
Naš samoliby elegan, jak nema vedle seba podrždeštnika Tvrdika, či narcistu SRatha, rad odpovida na cokoliv, co se ho kdo zepta. Ma enem dvě podminky, musi tam byt fotograf, či ešče lepše kamera s logem zname televizije a musi tam byt okolo hodně ludi, najlepše s mikrofonama. Pak nas dycky oblaži jakymsyk vyjadřenim a je mu buřt, esli to je politka, fotbal, či prostata u žab.
Nelibě nese jakukoliv kritiku a otazky na svoju rodinu. Jak začli robit bulvarni novinaři srandu z jeho ženy, nevahal je žalovat. Ano, politik nese kužu na trh a robit si prdel z jeho druhe polovičky neni taktni, každy je jakysyk a pokud neni jeho polovička sučasti politickeho neba, měla by to medija ctit.
Jura si ale nebere servitky jak idě o politickeho konkurenta a pusti se do politickej oponentky enem temu, že si dovoli vyzvat im vyhozene poslance do svojej novej strany. A trefuje se NE do nesmyslneho zakladani dalšej zbytečnej strany, ale do vizaže hlavni protagonistky tohoto zbytečneho projekta.
Terčem podobných slovních útoků, které stavěly na tom, jak člověk vypadá, se v roce 2005 stala i Paroubkova manželka Zuzana.
Poté, co se Paroubek tehdy v létě stal předsedou vlády, otiskoval bulvár její fotografie s nelichotivými poznámkami. Deník Šíp tehdy například napsal článek Co ten účes, madam? a předseda sociálních demokratů ho zažaloval. Při vyhrál. "Neslýchaná sprostota vůči mé ženě byla po zásluze potrestána," komentoval rozhodnutí soudu premiér Paroubek pro deník Právo.
Roko znova použil svoju oblibenu fintu, jak se jedna o jeho - je to neslychana sprostota a žada přisne potrestani...... jak se jedna o kohokoliv ineho, je to jeho vlastni nazor a medija maju respektovat svobodu slova. Stejnak se choval jak lovil opozični poslance. Pokal by šlo o jeho podporu, jednalo se o konstruktivni poslance a podporu napřič politickym spektrem, když se to povedlo Topolankovi, su to přeběhlici, zradci, kolaboranti a politicke mrtvoly, kerym nechal aji vystavit veřejně parte.
Jura si zaklada na svem eleganstvi a bodrem přistupu k povlu a spodině, kere otcovsky nazyva "naši voliči" Dycky cely ružovy, dycky v obleku a dycky tam, kaj su kamery.
Naposledy se nam tak představil na pohřbu Karla Svobody. Dorazil na pohřeb, taktně se vecpal tam, kaj vidi kamera a kaj budu aji foťaky a už se cpal kondolovat vdově. Nevim, esli Vendula vnimala kdo všecko ji třepe pazuru a asi mimo kondolenci Renča by ji nic nedokazalo vytrhnut ze smutku, ale Juru nešlo přehlednut. Oblečeny jak na nedělni objed v ludovem domě šel s davem celebrit a inych hybrit.
Docpal se až k vdově a enem sem čekal, či ju nechce vyzvat k tancu, když hudba furt hrala.
Jura je nervni a možna ani netušil kaj vlastně leze, bo inač se mu v politice moc nedaři.
Koaliční poslanci dnes už poněkolikáté zamezili projednání mimořádné schůze, kterou požadovala ČSSD Samotný moment hlasování o tom, zdali se schůze konat bude, či nebude, označil za zkoušku demokracie. Apeloval na to, aby koalice mimořádnou schůzi podpořila. Opozice podle něj má právo dozvědět se například to, jaký je postoj vlády k euroústavě.
"Takto si představujete opoziční roli ČSSD?" ptal se koaličních poslanců šéf klubu ČSSD Michal Hašek
"Máme se spokojit s tím, že se nic nedovíme? To je obcházení parlamentu!" doplnil Haška stínový ministr zahraničí za ČSSD Lubomír Zaorálek.
No nic noveho, enem socani sklizaju to, co sami zavedli a pomoci komunistu se im uspěšně dařilo vladnut a nenechat si do teho kecat. Včil se im to vraca jak bumerang a oni už zase řvu cosyk o demokraciji.
Sami maju bordel ve vlastnej straně a těžko koriguju jednoho pravnika, kery se enem domaha svych prav.
Sociální demokracie začala usilovat o mimosoudní dohodu s advokátem Zdeňkem Altnerem. Ten po ČSSD požaduje vyplacení 19 miliard korun a na stranu kvůli tomu dokonce podal návrh na konkurs. Z hlediska strategie ČSSD jde o obrat, až do nedávna totiž smírné řešení nenabízela
A tak enem zavěrem trocha popichneme Jurove fandy, keři sem občas zavitaju a konstatujeme, že se Jura v politice chova jak baletka na žhavem uhlu. No... trocha přerostla baletka
A tak snad enem potěšila včerejša vyhra našich fotbalistu nad Belgiju a aji jak všeci fandove chapu, že Belgije neni Německo a čaka nas dost roboty aby byla šanca prokopat se na ME, každy podobny vysledek je dobry. Pravda moc ke kukani to nebylo, teren jak v Dolnich Domasalvicach po povodňach a naš system všecko na Kollera tež už neni zrovna IN a Karel furt sazi na staru košilu, přesto všecko budeme držet palce, aby Baroš našel ztracenu formu, včera ma překvapil že aji přihraval což ne dycky bylo ku prospěchu včera, ale přesto se bezhlavě nevrhal do boja proti terenu a obraně, že mame aji ine střelce než dvumetroveho kolohnata - Kuliča, a Čech je zas zpatky a v super formě!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vašek Vašek | 8. února 2007 v 14:29 | Reagovat

Jura také včera perlil v souvislosti s Pohankou, když prohlásil, že si před musí odplivnout. Já osobně si naopak musím odplivnout vždy, když vidím nebo slyším Juru a navíc musím překonávat nutkání ke zvracení.

2 element element | 8. února 2007 v 21:25 | Reagovat

Fuj, hnuj ... ještě valaška mu chybí...ano, je to on, ten pravý Juraj, který chce bohatým brát a chudým rozdávat.

3 seky seky | 8. února 2007 v 22:22 | Reagovat

Skvěle napsaný! Škoda, že si to ten debil vypatlanej nikdy nepřečte...

4 Fany Fany | 8. února 2007 v 22:49 | Reagovat

Já si myslím, že by měl Kočka otevřít na Matějské pouti stánek pro fackovací panáky Paroubka, Ratha a ještě mnohé jimé. I kdyby to byly ony pověstné tři tácy co platil Dr. Macek za facku Rathovi, tak by tam bylo tolik zájemců, že by Kočka už nemusel nic jiného provozovat.

5 "Hrdinové Zed ká " "Hrdinové Zed ká " | 9. února 2007 v 7:29 | Reagovat

....tak už došlo ke skupinové ejakulaci modráci?

Vašek překonává zvracení, element chce valašku ,seky klade řečnické otázky a Fany chce fackovacího panáka. Třeba budete mít štěstí a stane se vám! Jste přece tak moudří a pokrokoví..Buhahahahahahaha

6 cepín cepín | Web | 9. února 2007 v 14:51 | Reagovat

ad 3, ale já už jsem to četl

7 element element | 9. února 2007 v 20:12 | Reagovat

"Hrdinové Zed ká " - a víč, že pravá spemie má modrou hlavičku? Něco jako modré přilby , střážci pořádku :-)

8 hrdina z komína hrdina z komína | 9. února 2007 v 22:22 | Reagovat

elemente myslíš modré přilby strážce pořádku a prznitelé kosovských žen? Jo tak to jsem v klidu.

9 AHA AHA | E-mail | 9. března 2007 v 18:21 | Reagovat

Ted si těch pár let v Tmavomodrým světě ODSerem a pak už bude hej. A kdyby nešli po dobrém,toš hoši na množství nehledte jsou to srčky,stačí spláchnout, hajzlů je tu dost.) Vidlema do pupku a bude klid.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama