Strach v ČSSD a Parubkovi kamoši

27. února 2007 v 12:11 | Synek z Ostravy
Sociální demokraté znervózněli. Nejvyšší představitelé se bojí, že strana může kvůli sporu s advokátem Zdeňkem Altnerem skončit v konkurzu. Podle informací LN proto nejužší vedení strany zvažuje vytvoření jakési "paralelní struktury" k ČSSD, nebo dokonce založení úplně nové strany

Strach... to je to, co včil obchaza socdemograticku stranu jednoho muža a party kašparku v jeho stinu. stova Jura ustal drobnu aferku, kdy politickeho protivnika přirovnal k obtloustle myši, bo on sam ma postavu jak Švarcnegr v sedmdesatych rokach a jeho Zuzanka jak.....
no nechme ju, ona v politice neni. Jurovi to přirovnani Volfove pry nejpřijde uražlive. no jasně, Jura byl dycky elegan a džentlmen tělem aji dušou.
Jiří Paroubek si myslí, že slova "přerostlá myška", nejsou pro ženu urážkou. Předseda ČSSD se tak postavil k tomu, co řekl na adresu političky Jany Volfové
Klasika, jak si robili prču z oblečeni Zuzanky, nevahal to hnat k sudu a zuzanku nacpat vizažistum, aby ji zrobili nerealne fotky do idněsa.
Dalšim pruserem, kery včil otřasa zakladama vysudeneho ludoveho doma v dražbě, je akce Gripeny. Podle Jury a jeho podržtašek je všecko v pořadku, žadny socan by ani pohladom nezavadil o jakysyk uplatek či pozornosť od firem nabizejucich stihačky. Akurat se v tym zas zamotal vječny smolař, majitel trezora kde se valaju statisice, ochlasta a byvaly fizl Kato Kavan.
Bývalý vicepremiér a ministr zahraničí ve vládě Miloše Zemana Jan Kavan bude mluvit jako jeden z hlavních svědků v závěrečné části dokumentu švédské televize o údajné korupci spojené s neuskutečněným nákupem stíhaček Gripen pro českou armádu. Dalším bude spolumajitel agentury Previa Petros Michopulos. Dokument vysílá v úterý večer švédská televize
Tak to bude zajimave! Kato naletěl, tak jak dycky jakymsyk luďam, keři se vydavali za lobisty a pokecal si s nima jak se staryma kamošama.
Ve výrocích, které budou zveřejněny, Kavan mj. uvádí v souvislosti s údajnými úplatky, že skutečnost, že peníze šly z ruky do ruky, byla přinejmenším v parlamentu veřejným tajemstvím. Dodává také, že korupce šla napříč politickým spektrem. Kavan k těmto svým výrokům Právu sdělil, že pro ně nemá žádné důkazy a že jen opakoval spekulace, které v době jednání o nákupu gripenů kolovaly v kuloárech. Domníval se podle svých slov, že jeho partneři něco takového chtějí slyšet.
No jo, to je cely Kato. Už před revoluciju si pušťal hubu na špacir a prolaknul dodavku jakehosyk samizdata do ČSSR a zavařil mistnim disidentum jak komisař Kluso. Je jasne, že Kato je přesna figurka politiku v KSČSSD a enem to demonstruje, jaka strana to je.
No včil bude veselo, bo možna budu muset tu stranu rozpustit, my zaplatime jejich dluhy, kere splacame na daňach už davno a živime všecky jejich volyče na socialkach a možna vznikne aji kaysyk novy politicky subjekt s přerostlym vorvaňem v čele.
Na sobotním zasedání předsednictva ČSSD šéf strany Jiří Paroubek údajně označil situaci za vážnou a na důkaz spolustraníkům předložil smlouvu s Altnerem."Myslím, že se máme věnovat závažnějším věcem, než jsou stanovy. Reálně nám hrozí konkurz. Měli bychom se zabývat i tím, zda nevytvořit nějakou paralelní strukturu k ČSSD," řekl Paroubek podle jednoho z členů předsednictva, který chce zůstat v anonymitě.
Jura to však, jak je jeho vexlackym zvykem, cele zapřel.
Někteří členové se prý dokonce bojí, že by už ani nemusel proběhnout sjezd ČSSD plánovaný na březen. Konkurzní správce by totiž podle nich asi nedovolil, aby strana za sjezd vydala miliony korun. ČSSD také během dne nabídla Altnerovi vyrovnání desítky milionů korun.

Sám Paroubek včera zprávy o vytvoření nové strany, která by se trikem mohla "odstřihnout" od dluhů ČSSD, popřel. "Jsou to pověsti, my se nebojíme. Myslíme, že spor vyhrajeme. Spekulace o založení nové strany jsou nesmysly,"
Čemu asi probihaji namluvy s Ficovcama na Slovensku???
Nehledě na to, že Paroubek úvahy o vytvoření nové strany nebo "paralelní struktury" odmítá, LN už před nedávnem získaly informace, že ČSSD vyjednává o sloučení se slovenskou levicovou stranou Smer.
Juru včil zachrani enem Kočkovci a tak trocha partyzanska valka s dalšima věřitelama, bo Altner potřebuje ešče dva, ale kdo by šel proti mafijanum? Zeman chlapsky svoju ulohu v celej kauze přiznal, sam nevěřil, že to vyhraju a podivuje se enem temu, čemu to už davno neni zaplacene, či vyřešene.
Na to je jednoducha odpověď Jura a před nim neurotik s koloťukem to hnali přes kamoše do ztracena, bo dluhy umi robit všeci, ale platit se nikomu nechce no a Altner měl dost problemu to cele ustat. Navic mu nabiha celkem slušny urok na deň a tak nespěchal. Počkal si na pad ČSSD, bylo mu jasne, že s figurkama typu SRatha či Tvrdlika ta strana volby nevyhraje, ani kdyby ODS odstupila, no a včilek udeřil a domaha se svojich prav.
Dlužníci ČSSD jsou podle Altnera zastrašováni a nechtějí se proto přihlásit. O ochranu spoludlužníků proto Altner požádal ministra vnitra Ivana Langra. stranickeJeho žádost nyní leží na policejním prezídiu
Na obzoru su tak zaujimave kauzy a řešeni. Možna Altner vyměkne, možna zmizi, možna naopak kajsyk vytuhne, každpadně Jura vybrakoval celu kasu, vlasnte prasatko a nabidnul všecko, co su v tuto chvilu schopni dat do kupy.
Včera také Paroubek nabídl Altnerovi 93 milionů korun a vyzval ho k dohodě o smíru. ČSSD tak vlastně nyní Altnerovi nabízí jen to, co chtěl v roce 2000 a ani o korunu více. Penále ovšem podle Altnera částku zvedlo na tři čtvrtě miliardy a pokuty za zatajování příjmů dokonce na více než 19 miliard korun.
Možna by mal Jura vyhlasit narodnu sbirku na svoju stranu. Obavam se ale, že ani kdyby chcel enem tisic korun od každeho sympatizanta, nestači to ani na dorovnani deniho uroka, kery je 8,5 mega za deň.
Čaka nas zaujimavy březen. Za kamna asi nevlezem, ale paru socanu rychle zaleze pod zem. Kež by nafurt.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lajos Bacz Lajos Bacz | 28. února 2007 v 7:40 | Reagovat

Vážení přátelé,ano,důvěrová ptákostrana bude dnes navrhovat v parlamnetu "Zákon o vztyčeném prstu" který bude mít nedozírné následky pro České hospodářství až do r.2030.Pokud tento zákon projde přes desatero čtení do předčasných voleb,bude to znamenat obrovský průlom v naší mladé demokracii a po přijetí zákona si poslanci mohou strkat vztyčené prsty navzájem do řiti.

2 SKEPTYK SKEPTYK | E-mail | 28. února 2007 v 18:36 | Reagovat

Kato svým vystoupením uvedl na správnou míru pověsti o své spolupráci s STB, protože je velmi nepravděpodobné, že by mezi sebe vzali takového blba! :-)

3 xxl xxl | 28. února 2007 v 23:25 | Reagovat

Hele,cype,když jseš takovej vševěd,zkus se věnovat otázce,čím bude napájen radar(s nímž ty určitě souhlasíš),který má potřebný příkon asi MW.

4 Synek Synek | E-mail | 1. března 2007 v 9:51 | Reagovat

pro xxl: tvoje starosti bych chtěl mit! Maš pocit, že Temelin nestiha? Pak mužeme nasadit kola s dynamem pod řiťu a nahnat na to všecky ty vyžrane pajtaše ze socialek. Dobre jak cyp, no ni?

5 xxl xxl | 3. března 2007 v 3:06 | Reagovat

Asis mne,kamaráde nepochopil,ten radar má spotřebu 5MW,z toho plyne podzemní jaderný reaktor.Který stát je tak blbý,že si tohle dá postavit 50 km od hlavního města?Jinak se na ,mne nezlob,že mám  některé názory jiné než ty.Jinak to ani nejde.Já jsem si,na rozdíl od většiny tvých přitakávačů na tvém blogu,přečetl(a koupil!!) alespoň jednu tvoji knížku.Zdá se mi,že se v té tvé modři vytrácí jakákoliv lidská solidarita.Možná je to tím,že žiješ v blízkosti určitého etnika,které já nevidím jak je rok dlouhý.

6 hrdina z komína kontra rudooranžový machr hrdina z komína kontra rudooranžový machr | 4. března 2007 v 9:00 | Reagovat

hahaha  jůhuhu  tož  Synku na přispěvek přede mnu se sluši odpovědět, haha.

7 Synek Synek | 4. března 2007 v 11:33 | Reagovat

pro xxl: podzemni jaderny reaktor??? To si robiš prdel, čemu podzemni reaktor? Mam pocit, že si zblbly jakymsyk demagogickym vykladem, bo o stavbě reaktoru nerozhoduje enem naše vlada, ale podleha to aji mezinarodnim konvencim a musi to byt, pod přimym dohledem MAAE , IAEA, a dalši.

Na zavěr snad enem jednu poznamku. Moju knihu si sotva mohl kdesyk kupit, bosem žadnu nevydal. to možna maš knihu od Ostravaka ostravskeho, což je uplně kdosyk iny.

8 parvati parvati | E-mail | 5. března 2007 v 13:47 | Reagovat

5 MW je výkon, na který postačí vedení 22 kV (nejběžnější hladina u nás) pro srovnání elektrický výkon 1 bloku Temelína je 1000MW a např. filmové ateliéry pro akční filmy v Hranicích (komplex bývalého Philipse) uvažovaly s příkonem v řádu 100 MW... Ovšem jako výkon vysílače je to dost hodně - běžné televizní vysílače vyzařují v řádů desítek kW...

9 MLOK1 MLOK1 | E-mail | 9. března 2007 v 13:03 | Reagovat

Vážený XXL, mám nejasný dojem, že u radiolokátoru se nejedná o trvalý výkon, ale o výkon pulsní. Proto příkon radaru o PULSNÍM!!! výkonu 5MW bude asi o několik řádů nižší. Možná byste se divil, jak malý diesel-agregát by na jeho "krmení" stačil.

       Jako propaganda proti radaru je to ovšem dobrá "munice". Dodejte ještě kolabující kardiaky s kardiostimulátory, nefungující mobily, zvýšený výskyt rakoviny, demence................

10 AHA AHA | E-mail | 9. března 2007 v 18:34 | Reagovat

jen poznámka,když řeknu přečetl jsme si tvou knížku tak se tím může myslet i to že jsme si přečetl tebou doporučovanou knihu a těch smyslů může být víc...ona ta svina čeština není tak jednoznačná,respektive kdejakej bepateřnák si jí může chápat jak chce.

11 Jenda Jenda | 29. června 2009 v 15:14 | Reagovat

je to příliš demogratické - modrákům a vajíčkářům se nevyrovnáš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama