Boj začal! Valečna sekyra vykopana!

21. března 2007 v 15:22 | Synek z Ostravy
Bývalý předseda vlády a ČSSD Miloš Zeman se rozhodl "s okamžitou platností" ukončit členství ve straně. Z několika nezávislých zdrojů se prý dozvěděl, že trestní oznámení, které na něj bylo podáno v kauze Altner, inicioval předseda ČSSD Jiří Paroubek!

Že začalo dutnat v ohnisku ludoveho domu bylo jasne už rano, bo naraz začalo prosakovat, že jakysyk Janošik se našel a chce isť proti samotnemu velkemu diktatorovi a narcistickemu fešakovi Jurovi.
Sociální demokraty čeká v pátek stranický sjezd. Proti buldozeru, jak se přezdívá šéfovi ČSSD Jiřímu Paroubkovi, se nejspíš postaví bývalý boxer: zastupitel v Ústeckém kraji Jaroslav Foldyna. Přívrženec Miloše Zemana cítí ve straně podporu... "Volala mi celá řada lidí, třeba z jižní a severní Moravy,abych do toho souboje šel. Jsem připraven, vidím to tak padesát na padesát, že proti Paroubkovi kandidovat budu," řekl Foldyna
Teda netušim kde tento hrdina boxoval, ale asi to byl jakysyk okresni přebor, bo jak čas ukazal, zas tak velky frajer neni. cyntalsi pentli jak do teho asi pude, ale pak stačilo přatelske objeti jeho nepřitela v parlamentu, paru chytrych rad typu, že do Brna je cesta dluha a Kočka ma včil po Matějske, bo venku je kosa jak cyp a sněži, že cosyk občas nemusi brzdit a po kamaradskym poplacani po hřbetu zatnutu pěstičku samotneho Mao Ce Parubka, začal cuvat jak šofer s parkinsonem.
Foldynu kuráž postupně opouští. O případné kandidatuře mluví už jen jako o "spekulaci či eventualitě", a i když ji úplně nevyloučil, šanci, že se se současným předsedou ČSSD na sjezdu utká, vyjadřuje poměrem "jedna ku stu".
Stačilo pár rozhovorů, kdy si ho ve sněmovních kuloárech vzal Paroubek stranou a vše je jinak. "Pan Foldyna mi řekl, že nebude kandidovat," prohlásil Paroubek
Jojo neni nad přatesky pokec s konkurentem!
Než se stačilo par novinařskych hyjen rozběhnut a hledat co za tym stoji, dotikala v eteru atomovka a smetla všecky zpravy dne.
Bývalý předseda vlády a ČSSD Miloš Zeman se rozhodl s okamžitou platností ukončit členství v ČSSD!
Zeman stranu opouští dva dny před sjezdem. "Jsou to zoufalé snahy Miloše Zemana, jak ovlivnit sjezd sociální demokracie. Miloš Zeman by měl zpytovat svědomí, jakou smlouvu uzavřel se Zdeňkem Altnerem," komentoval Paroubek.....
Jiří Paroubek se snaží vrátit úder od Miloše Zemana. Pouhé dvě hodiny poté, co Zeman oznámil odchod ze strany kvůli Paroubkovi, uspořádal šéf ČSSD mimořádnou tiskovou konferenci. "Zeman neunesl svou odpovědnost za špatnou smlouvu s advokátem Altnerem," oznámil
Včil sem zvjedavy, co to zrobi s celym sjazdem socialni chatry, bo ten boj začal byt pěkně ostry a esli Jura ma pocit, že Zeman je už ve straně odkecany, možna se dočkame zaujimaveho sjazdu. Zeman ma trvalu podporu řady členu a zdanliva jednotnost strany na to, jaky předseda by mal stranu vest, je značně zkreslena. Na druhu stranu Jura musi vzať hozenu rukavicu a isť do boja, bo ani nic ineho mu nezbyde. Čemu se Zeman rozhodnul začat valku už včil vi enem on a jemu nakloněni, ale mam pocit, že ten stary jezevec vi, co robi.
Důvodem je, že se dozvěděl o tom, že trestní oznámení v kauze Altner na něj, podané Jaroslavem Novákem, měl iniciovat sám předseda ČSSD Jiří Paroubek.
S tím, že tak učinil prostřednictvím Jaroslava Tvrdíka, doplnil Zeman
A naš podržtaška, marketingovy guru a hrobař ČSA je zas na sceně. jura je ovšem zdanlivo nad vjeci a tvaři se, jak by už bylo po sjazdu.
Jaroslav Novák, známý pod přezdívkou Večerníček, podal trestní oznámení v pondělí poté, co se dozvěděl, že se k témuž kroku údajně chystá ČSSD.
"Pana Nováka jsem nikdy neviděl. Nehovořil jsem s ním, ani jsem oznámení nijak neinicioval," dodal Tvrdík.
Že ten Večerniček je stejne pako jak Jura, je jasne, jakmile se rokeca. Je to typicky vzorek člena ČSSD. Esli kdosyk dokaže pochopit tyto myšlenkove pochody v jeho pale, očisti televizniho Večernička od jeho kreaturni napodobeniny. Chudak pravy Večerniček! Taky ten pajtašek natym kole s papirovu čapku.
Jaroslav Novák Večerníček je šéfredaktorem tištěného čtvrtletníku Pivní magazín. Ten vydává spolu se svým přítelem Tomiem Okamurou, známým podnikatelem v cestovním ruchu.
Podle ČTK Novák chystá další oznámení na všechny předsedy strany, kteří nastoupili do funkce po Zemanovi, včetně Jiřího Paroubka
Jaroslav Novák podal trestní oznámení na bývalého předsedu ČSSD z toho důvodu, že nechtěl, aby ho strana předběhla. "Trestní oznámení jsem podal, když jsem zjistil, že tam mohl být spáchán trestný čin. I když ani na chvilku si nemyslím, že by to pan Zeman udělal vědomě," vysvětlil Novák své důvody
Chape kdosyk co ten človjek robi?
Jura ma to vlastny pohlad:
Jiří Paroubek je přesvědčen o tom, že Zemanovo rozhodnutí je vedeno snahou negativně ovlivnit nadcházející volební sjezd v
Brně. "Je to poslední zoufalá snaha ovlivnit nastávající sjezd ČSSD. Myslím, že neunesl tíhu své odpovědnosti za podpis pro ČSSD zcela nevýhodné smlouvy s advokátem Altnerem," prohlásil Paroubek v online rozhovoru na webových stránkách sociální demokracie Podle něj vede Zeman otevřený boj proti němu i sociální demokracii. "Pokud zabrání on a jeho věrní projektu modernizace, sociální demokracie v příštích volbách shoří," věští Paroubek, který dnes Zemana písemně požádal, aby objasnil okolnosti vzniku smlouvy s advokátem Altnerem
Paroubek považuje tvrzení Miloše Zemana, že stál za trestním oznámením, za účelové obvinění, které má ovlivnit sjezd ČSSD. Ze Zemana se stává zoufalý muž, řekl Právu Paroubek s tím, že pokud Zeman obvinění zopakuje, trestní oznámení na něj skutečně podá
Zvlaštni, prvně vyzval Zeman Roka aby zveřejnil zmluvu, včil zas Jura vyzyva Zemana..... copak tam asi je? aji kdybych byl zaslepeny socan a fanaticky obdivovatel Ho Roko Mina, tak jednu vjec neokeca ani kdyby si vzal k sobě stryka Vika. Čemu to ČSSD tak dluho NEŘEŠILA???
"Miloš Zeman to přehnal," uvedl Paroubek a dodal, že bývalého předsedu vyzve k návratu do sociální demokracie. "Bude to na jeho rozhodnutí," doplnil současný předseda ČSSD.
V diskusi na webu ČSSD pak uvedl, že Zeman proti němu a straně vede otevřený boj celou řadu týdnů. "Jsem už čtvrtým předsedou ČSSD, kterému se dostává této "přízně". Po Jiřím Horákovi to byl Vladimír Špidla a po něm Stanislav Gross, nyní jsem to já," uvedl Paroubek
Odpověď je jasna jak slunko nad Pacifikem. Dokal byla klika KSČSSD u lizu, cely dluh a Altner byl kajsyk zastrčeny a jak si vyskakoval, hned bylo paru pak, jak Altnerovi zatopit.
Miroslav Zita, který vede místní organizaci ČSSD, zatím Zemanovo oficiální rozhodnutí neslyšel, ani nečetl. "Mluvil jsem s ním včera a naznačoval, že pokud se to potvrdí, odejde. Dnes jsme se ještě nesetkali," řekl Aktuálně.cz Zita, který je aférou rozhořčen.
"Jestli se ukáže, že je to pravda, naše organizace končí. Stojíme za Zemanem, vážíme si ho, je to náš člověk," řekl. Organizace v Novém Veselí má 12 členů, někteří jsou podle Zity členy "jen" kvůli expředsedovi. "Je tady oblíbený, nechceme, aby se o něm špatně mluvilo. Je to nechutné," dodal
Zita chce svolat místní dvanáctičlennou buňku nejpozději v pondělí, právě na ní navrhne rozpuštění celé organizace
Další poslanec ČSSD Jaroslav Krákora je toho názoru, že Zemanův krok může stranu před sjezdem poškodit Poslanec Karel Šplíchal soudí, že Zeman je mimořádná osobnost. "Nerozumím tomu ... je to škoda," prohlásil.
Tim se odstartuje vlna stejna jak Tsunami. Parubek tvrdošijně mele cosyk o tym, že Zeman cosyk neunes, ale ten dopad muže pro stranu mať nedozirne nasledky. Ani kdyby Zemana nikdo nenasledoval, tak řadově tisice členu a fandu socanu bere Zemana za sveho tatu, bo to byl on, kdo stranu dokazal postavit z hovna na uroveň volitelnej partaje. Jura može vyhrat tuto bitvu a byt zvoleny, ale valku proti Zemanovi? Ani omylem. Dalši volby o parlamenta smetu Juru tak jak tak. A Spojenci Zemana začinaju vystrkovat ružky. Pomaly sonduju, co se robi a esli by z teho nešlo cosyk pro seba vytřiskat.
"Považoval bych za velmi nešťastné pro ČSSD i Miloše Zemana, kdyby vystoupil ze strany. Myslím, že jsou to pletichy šířené před sjezdem. Nedokážu si představit, že by někdo z vedení strany něco takového udělal. Ten pán podává trestní oznámení jak na běžícím páse," řekl Aktuálně.cz místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach
Člen vedení ústecké ČSSD Jaroslav Foldyna považuje za nezbytné, aby si Miloš Zeman s Jiřím Paroubkem problém vyříkali. "Politik Paroubkova formátu by měl dokázat se postavit tváří v tvář Miloši Zemanovi a vyřešit si s ním, jak to bylo. Přimlouval bych se za to, aby Zeman v době, která pro stranu není lehká, neodcházel. Je to člověk, kterého si vážím," řekl Foldyna Aktuálně.cz.
Zároveň připustil, že pokud by se zapojení Paroubka do trestního oznámení prokázalo, bylo by to vážné
No to si piš Foldynku, že za tym stoji Jura! A esli si chlap a ne vybuchana palica, tak enem z principa se za Zemana postaviš a tu kandidaturu zrobiš! Prasopes Škromach se do ničeho nevrhne, temu je v zavětřu naramě fajně a do žadneho boja nepude. Ale je tam snad dost ludi, co možna otevřu oči a pozvednu prapor! Socani bděte! Vaš byvaly předseda dokazal celkem zazraky, zatimco ten sučasny vas všecky krasně tahne ke dnu! A tak Miloš može vydat třeti dil svojej trilogije
Zeman byl zvolen do čela sociální demokracie v roce 1993 na sjezdu v Hradci Králové. V té době patřila sociální demokracie k nejslabším parlamentním stranám. Už v roce 1996 výrazně uspěla ve volbách a Zeman se stal předsedou Poslanecké sněmovny. Volby v roce 1998 sociální demokraté vyhráli, stali se vládní stranou a Zeman premiérem. V roce 2001 Zemana v čele ČSSD vystřídal Vladimír Špidla a po volbách v roce 2002 Zeman odešel z politiky. Nyní tráví důchod na Českomoravské vrchovině.
Akurat si na sjazd nevozil kamijonem štyry TUNY zbytečneho papira potištěneho vlastnym ksychtem a misto teho robil všecko pro to, aby ta strana mala jakysyk ksycht. Nebyl neomylny, nebyl dycky zrovna přivjetivy, ale s tim narcistickym diktatorem se to neda vubec srovnat!
Milošu vzhuru do boja, patek se bliži!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Synek Synek | 21. března 2007 v 17:17 | Reagovat

ale že včil mame premijera! Konečne kdosyk pojmenoval celu tu poslanecku sněmovnu v rudym šiku KSČSSD podle pravdy:

"Není možné, když projednávání takového bodu dopadne jinak, než si premiér představoval, aby tady běhal a vykřikoval na poslance: 'S touto bandou kreténů se už bavit nebudu, nikdy'," míní místopředseda sněmovny za ČSSD Lubomír Zaorálek

2 Hrdinové z komína Hrdinové z komína | 21. března 2007 v 17:51 | Reagovat

to je prd ja sem četl že australští domorodci zabili dvanactimetroveho motyla co jim v noci unašal ovce. Taky to vypada na blabol ale když je to jednou napisane...

3 halali. halali. | E-mail | 21. března 2007 v 21:50 | Reagovat

Nějak mně to nebere.

4 Fany Fany | 23. března 2007 v 17:41 | Reagovat

Všichni na sjezdu dostali bibli Rok s Rokem, a Pupek už si pohlídá, aby se mu tento dárek pro oddané poddané vyplatil. Ten si zařídí, aby ho ta vystrašená banda z-volila.To bude jak za komančů. 99,9 procent volů ho zvolí i kdyby si to měl vymyslet. A to socanské stádo bude ticho.

5 Hrdinové z komína Hrdinové z komína | 23. března 2007 v 18:06 | Reagovat

a jak tohle všechno Fany víš?  Vy věštíte spolu s Langrem nad kávovou usedlinou?

6 Fany Fany | 23. března 2007 v 22:49 | Reagovat

Podle toho jak si Pupek vytahoval triko to fakt vypadalo na těch pověstných 99,9 procent. Ale 40 procent zrádců, to je tedy síla. Škoda, že se nenašel nikdo odvážný, protože kdyby kandidoval kdokoliv, mohl vyhrát. Na druhou stranu je zvolení Pupka pro ODS dobrá zpráva. Nikdo neumí tak podělat co se dá jako Pupek. Doposud měl jen dva přeběhlíky, jednoho zrádce z Vysočiny, jednoho zabejčenýho advokáta, ale teď se ukázalo, že má těch zrádců celých neuvěřitelných 40 procent. Ještě bude sranda kolem Lihového domku.

7 Kopřan Kopřan | 24. března 2007 v 7:24 | Reagovat

Paroprase i Zeman jsou cypové!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama