Prezident promluvil a genijus v čele ČSSD

1. března 2007 v 11:34 | Synek z Ostravy
"V okamžiku čtvrtého výročí svého zvolení jsem se po zralé úvaze rozhodl právě teď veřejně sdělit, že jsem připraven i pro druhé funkční období usilovat o funkci prezidenta republiky," sdělil prezident

V tichu politickeho koloběha včera prošlo tiskem paru zaujimavych informaciji. Čuňek neodstupi a neodstupi, teho povezu na pankrac rovnu ze zasedani vlady. Hrdina a cikanobijec vykřikoval, že jak neuspěje se svoju stižnosti na trestni stihani, tak odstupi a očisti se.
Neuspěl, ale nic opušťat nebude, bo on je čisty jak Kampa po povodňach.
"Státní zástupce se subjektivně domnívá, že ta věc je nejasná a je třeba ji prošetřit. Já pevně věřím, že jsem dodal dostatek dokladů, které ještě budeme doplňovat, žádný problém v tom nevidím," řekl Čunek. Dodal, že nemá zatím v úmyslu dát k dispozici svůj vládní post. "Důvod je jednoduchý, jsem si naprosto jistý, že jsem nic neudělal," řekl Čunek. Minulý týden, kdy stížnost podával, šéf lidovců řekl, že zváží rezignaci na vládní post po rozhodnutí státního zástupce
Jak mi to připomina stanika a stryka vika' ludovec tělem aji dušu, zatlukat, kličkovat, mlžit, prostě ludovec.
Ešče vjetšim šokem, byl zcela nestandartni postup prezidenta republiky. Rok před koncem svojho volebneho obdobi na ferovku ohlasil, že bude kandidovat znova! Jev v českej politice zcela ojediněly.
Klaus vi, že tuna nema adekvatniho protikandidata a že jak pruzkumy mezi luďama, tak nazory všelijakych politologu mu davaju šance na znovuzvoleni. Nemame tu nikoho, kdo by dokazal dustojně nahradit Klausa, aji když ho hledaju všeci jeho odpurci. Kdo si vybavi trapnu frašku z poslednu volbu tak je mu jasne, že nikdo iny nema šancu. Nic by na tym nezměnila ani přima volba, bo jak se občas kdosyk pokuša vyvolat iluziju, že by ludi volili kohosyk ineho, dycky z tych napadu vylezu take figurky, že by jeden umřel na boleni břucha.
Prezident je snad jedina politicka postava, kera drži svuj standard aji když dokaže byt protivny jak zaval v rubani. Dokaže si stat za svym nazorem, aji když to idě proti jeho zajmum, dokaže brzdit euroeuforiju a vyslovit veřejně svuj nazor, dokaže byt prostě svym a nemlžit vjeci do intelektualskeho oparu, jak to občas robil jeho předchudca. Na přimu otazku umi dat přimu odpověď. Tečka. Nicmeněj kaj očiska dohlednu, nikde nikdo iny neni. enem Jura raz prohlasil, že za paru roku bude kandidovat aji on. Včilek ma ine starosti, bo musi zachranit stranu před krachem, upevnit svoju poziciju diktatora a to mu jakysyk patek zabere. Že to bude enem do března, to už jaksyk nevidi.
To by ale nebyl Jura Roko Parubek, aby ve svojim zaslepeni dokazal pohlednut pravdě do očisek a probudit sa. Jura šel na ferovku k Jilkovej a kdyby tam nebylo uvedene kdo to dřysta ty cyparny, jeden by mal pocit, že rozmluva s jakymsyk vyjimečnym a osvicenym genijem politickeho neba.
Pane předsedo jste úspěšným šéfem strany, nebo jste dopadl jako sedlák u Chlumce?
Tak podívejte, když dokážete mravně zdevastovanou stranu, která ztratila sebedůvěru, dostat z deseti procent na třiatřicet, tak to není špatný výsledek. Nebo když jsme v senátních volbách v době vlády Miloše Zemana získali jeden mandát a teď šest mandátů, tak to není vůbec špatný volební výsledek
Jura už nevidi, či spiše nechce vidět, že strana byla v takych sračkach po devastaci strany neurotikem a kolo´tukem, že by tu stranu zvednul hore každy, kdo by mal žaludek mezi taku bandu rudokožcu vstupil. Nebyl zvolen, byl dosazen a svoju negativnu politiku a paktovanim s komunistama doakzal, po injekcach Škromacha do řad nemakčenku docilit svojho udajneho uspěcha.
Jestli nejste tak posedlý Milošem Zemanem.....
Já nejsem posedlý. To některá média jsou posedlá Milošem Zemanem, když z něj dělají velkého státníka a úspěšného politika. Chci jen ukázat, že to, co Miloš Zeman dokázal za pět let svého předsednictví, já jsem dokázal za třináct měsíců
Jura zabudnul, že Zeman tu stranu postavil na nohy z hovna a špiny let minulych, že dokazal zachovat politicku korektnost a aji když se to nelibilo, dokazal svoje osobne zajmy podřidit svojmu poslani a robit hlavně politiku a ne hrabat do vlastnej kapsy.
Takže mi chcete tvrdit že s tím, co jste od voleb dokázal, jste spokojen?
Proti nám přece byla široká fronta jako proti nikomu. Prezident republiky, lidé jako Miroslav Šlouf, pan Dalík, média
.
Takže za to mohou jen ti ostatní a vy za nic nemůžete?
No tak za co bych mohl? Já kdybych byl na místě prezidenta, dal bych předsedovi druhé nejsilnější strany druhý pokus a věci mohly vypadat třeba jinak
Furt nechapu, čemu ma ten divny pocit, že kdyby ho prezident pověřil druhym pokusem, on by to zvladnul lepše, v čim, ve vladě s komunistama, nikdo iny by ho nepodpořil a stejnak by hladal jakesyk přeběhliky, keři ale v jeho očiskach by nebsa menovali konstruktivni politici., a ne hovada a zradci rudej ideologije.
A máte nějaké důkazy že pan Dalík řídí pane Topolánka? Přece jen jde o premiéra....
Tak já myslím, že jsou z toho všichni v ODS znepokojeni. Kromě toho připomínám, že to byl pan Dalík, který řekl: "Socany taháme za nos a chviličku to budeme ještě předstírat a pak si uděláme vládu s přeběhlíky, jako je Pohanka."
Může to být náhoda, že? Pokud máme mluvit korektně, tak by to chtělo alespoň dva důkazy
Kdybych vám dal dva důkazy, tak byste chtěla čtyři, paní Jílková. Každý, kdo se v politice angažuje, tak dobře ví, o čem mluvím. Že vliv pana Dalíka na pana Topolánka je poněkud nepřiměřený
No tak všeci su znepokojeni, všeci všecko vi a jura sedi furt v poslanecekej lavici a ani teho předsedu parlamenta nema. tak za nim všeci stoji a všeci vi, jak to je, enem se ho nikdo nezastal a nikdo netlači na vladu, aby juru zvolila do čela sněmovny. jura moc dobře vi, že by to mohlo skončit jeho dalšu, v řadě už aspoň desatu přimu prohru, ve volbacě čehokoliv se jura zučastnil. přesto komedijant furt vyřvava svoju pravdu.
A dal to pokračuje jak za starych času:
Jílková: Kdybyste byl smířlivější, třeba byste předsedou Poslanecké sněmovny byl?
Paroubek: ODS vyjádřila takové programové podmínky, že to nebylo možné.

Jílková: A co po vás požadovali? Protože předseda poslaneckého klubu ODS Petr Tluchoř říká, že naopak vy jste požadovali různé funkce a pozice.
Paroubek: No tak já se nechci panem Tluchořem zabývat, to je nedůstojné.

Jílková: No tak je to předseda poslaneckého klubu ODS. A když to neřeknete, tak si člověk může myslet...
Paroubek: ...že si vymýšlím. Tak si to myslete. Já skutečně nebudu říkat, co bylo v rámci interních jednání. Je samozřejmě nepříjemné, že předseda Tluchoř obsah jednání zkresluje, ale to je u něj obvyklá metoda.

Jíková: Ale nevíme, jestli ho nezkreslujete vy.
Paroubek: Tak abych to nezkresloval, tak o tom raději nebudeme hovořit.
bleble ble. sem uspěšny jak nikdo iny, sem čestny jak Vinetu, sem chytry jak Palacky, sem bystry jak Kasparov, sem silny jak Roky Balboa a nepochopeny jak Cimrman.
Marna slava, esli si Jura sam nenapiše jakesyk memoary ve stylu "Jak sem se pletl v politice" tak ho mimo paru přisluhovaču, nikdo nikdy nepochopi.
A perlička na zavěr.......
Jura vyzval Zemana, aby odevzdal honorař za poslednu knihu, aby zaplatil dluhy Altnerovi, bo za blbu zmluvu može hlavně on. Zeman se mu vysmal až mu střikaly slzy na koberec a poslal ho do řiti aji s takym cypatym napadem.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 1. března 2007 v 18:26 | Reagovat

Myslím si, že jediná reakce na Paropupka je následující: je to vůl.

2 radimch radimch | 1. března 2007 v 19:15 | Reagovat

bohuzel,pravdive jsou Synkovo komentare ...

3 Hrdina japonských komínu Hrdina japonských komínu | 2. března 2007 v 8:48 | Reagovat

Ohájogozaimasu !

Zdravím všechny modré zoufalce a Synka k temu.

Ogenki deska? bojujete pořád s paroubkem ? A vyhráváte?

Zdá se že ne, tož Hai Wakarimašta modří zoufalci.

4 Fany Fany | 2. března 2007 v 18:07 | Reagovat

Hrdino jk, nikdo tady s Paropupkem nebojujeme. Proč ale neokomentovat jeho věčné předvádění se hlavně v čt. Je to jako když je vyjadřujete k  špatnému divadelnímu představení. A Pupkovo je obzvláště velice trapné, Vám přijde normální? Pokud ano, tak se nad sebou vážně zamyslete rudooranžový machře.

5 hrdina z komína kontra rudooranžový machr hrdina z komína kontra rudooranžový machr | 2. března 2007 v 18:52 | Reagovat

tož robím to Fany ale už nic převratneho nevymyslim. Snad jen to mi nejde do paly čemu mi tu vykaš? Bo nedavno si mi ve svem spravedlivem modrem hněvu i potykala. Nám hrdinům z japonských komínů / NHZJK  můžeš číst i Enházeddžejká / taky nejde do paly čemu na tym  jevišti  šmirujete jenom jedneho herca  a potom si na něm honitě triko svymi fantastyckyma postřehama a přezdivkama jako paropupek tož u teho sem se fakt chlamal jak rudooranžový bratr.

6 Fany Fany | 2. března 2007 v 21:44 | Reagovat

Hrdino, máte pravdu Puchejř v tomhle tyátru není sám za blba. Jsou tam i další, jako DRáth, Zaorálek, Bobo Sobotka, bouchoř Škromach a další. Ovšem Jura Roko Puchejř vyniká. Pokud jsem vám někdy, na což si nevzpomíná, a nechce se mi to hledat, tykala, tak se omlouvám.

7 hrdina z komína kontra rudooranžový machr hrdina z komína kontra rudooranžový machr | 2. března 2007 v 21:54 | Reagovat

no Fany čemu ty furt čumíš za oponu a šmíruješ když na podiu je taka fajna smečka k popukani, bursik ve svem vytrženi zpusobil obcam ztraty za miliardy na dotacach , čunek ten černokněžník o něm netřeba, džamila taky nětřeba, kuchtová tuž to se už chlame skoro každý zbyva ministr co se zabyva okultismem a premijer co kolem fakuje jak stary negersky raper.

8 Fany Fany | 2. března 2007 v 22:28 | Reagovat

Poslyš hrdino, zelený ani černý jsem nevolila, to že to nešlo jinak než vytvořit koalici je holt holá nutnost. A to ostatní co píšeš jsou jen nezajímavé kecy. Udivuje mne, že se najde někdo, kdo může obhajovat takovou pakáž, jako je Roko a jeho bratři. No, jen se těším, jak je pošlou do konkurzu za ty neplacené dluhy. Ale to je prkotina ve srovnání s tím, jak hluboko zaťali socani sekyru do státní kasy.

9 hrdina z komína kontra rudooranžový machr hrdina z komína kontra rudooranžový machr | 2. března 2007 v 22:50 | Reagovat

my z Enházeddžejká nikoho neobhajujem, my jsme totiž realisti . a ty nezajímavé kecy vznikly totiž jako zákon akce a reakce. Na nezajímavé a hloupé kidy odpovídej stejně v tom je zákon anarchie tak mě to učili japonští turisté.

10 Synek Synek | 4. března 2007 v 11:37 | Reagovat

hrdino, hrdino, tobě tež tam kajsyk pod Jokohamu ofuklo cosyk z nuklearniho popela davno zapomentueho svjeta Nagasaki?

11 hrdina z komína kontra rudooranžový machr hrdina z komína kontra rudooranžový machr | 4. března 2007 v 20:48 | Reagovat

óóó Nagasaki ?

Ale kaj Synku, vracam se do reality a tady  furt při stejnym.

Zajimaju mě lidi co su strašně važni.

Nuklearni popel si vyčitej Synku ale svym americkym soudruhům co jako adekvatni odvetu paru vybombardovanych loďach si zvolili hodit atomovku do středu města keré si žilo svým životem a nic ani netušilo co se dějě. Povím ti že sem se  tam podivat a hruza.

Inač Paroubek asy boduje když tolika lidem neda spat co?

12 halali. halali. | E-mail | 4. března 2007 v 22:15 | Reagovat

Hrdino z komína.(už to sleduji dost dlouho a udělal jsem si o tobě obrázek. tak tady ho máš.) Ty máš jak říkáš rád legraci a nebo tě zajímají lidé co su strašně vážní.Tak zvedni tu svou prdel a podívej se do zrcadla a hlavně si dej pozor ať se nepozvracíš!

13 Hrdina japonských komínu Hrdina japonských komínu | 5. března 2007 v 7:35 | Reagovat

Zrobil sem to halali a nic.

Zrobil sem to podruhé a zas nic.

Tak na to už seru furt kajsyk vstavať.

A to je všechno cos vypozoroval milé halali?

14 Synek Synek | 5. března 2007 v 8:23 | Reagovat

jojo Parubek boduje, bo takeho cypa by jeden nenašel ani v lampovni na Zarubku! A s tyma bombama, možna to bylo tvrde, ale učel to splnilo. Kdyby se řešilo vic krizi radikalně a přimo na agresora, tak možna dneska je svjet inači. aji když ti civilisti za to nemožu.

15 Hrdina japonských komínu Hrdina japonských komínu | 5. března 2007 v 8:43 | Reagovat

ja Synku svjet by byl inači, svitil by i v noci a chyběli by ludi..Ty radikále.

16 Synek Synek | 5. března 2007 v 9:25 | Reagovat

Ale ja to nemyslel s pouzitim atomovych bomb!

17 Hrdina japonských komínu Hrdina japonských komínu | 5. března 2007 v 10:00 | Reagovat

ja vím , ale ta Nagasaki nahrala na smeč ,ni?

v každém připadě jak tu buděte mit ten radar tož to zas pak někoho humanitárně vybombardujete?

18 cepín cepín | Web | 5. března 2007 v 14:01 | Reagovat

teď by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby něco spadlo na Lidovej dům (emericky Folksy doom), to by byla aféra asi jako s požárem Reichstagu nebo Veletržáku.

19 Hrdina japonských komínu Hrdina japonských komínu | 5. března 2007 v 14:50 | Reagovat

nebo lepčí na Magpie academy to by byla aféra jak Zátoce sviní!

20 Fany Fany | 5. března 2007 v 20:38 | Reagovat

Hrdino, ještě jste opomenul poznamenat, že amíci bombardovali taky Německo. A přitom si tam lidi tak v pohodě žili svým životem a nevěděli co se děje. Vy se mi snad zdáte.

21 Hrdina japonských komínu Hrdina japonských komínu | 6. března 2007 v 6:58 | Reagovat

Nezdám Fany jsem skutečný.

Díky že to jde dneska bez rudých invektiv. I když jsou mi ukradené.

Lehce vytrháváš z kontextu, bo o Německu nebyla řeč, to pak můžeš vzpomínat všechny země které us bombardovali od druhé svět války .

Napočítala by jsi jich kolem třiceti.

Já tu se Synkem probiram enem Japonsko bo sem z něho včil přijel a sem lehce poznamenaný tym museem vHirošimě těma všude přítomnýma stínama , bývalých ludí...

22 Fany Fany | 6. března 2007 v 18:54 | Reagovat

Hrdino, já jen, že Japončíci byli ještě větší fanatici než Němci a hlavně si neměli začínat. Co čekali, když spláchli Pearl Harbor do moře. Kdyby měli atomovku oni rozhodně by neváhali ji použít. Tímto neobhajuji válku, ale jak říkala moje babička, běda tomu skrze něhož pohoršení přichází.

23 hrdina z komína kontra rudooranžový machr hrdina z komína kontra rudooranžový machr | 6. března 2007 v 20:44 | Reagovat

no ti japonci nevim estli byli větší fanatici, japonci zasahli vojenský cíl a američané ryze civilní to jen k připomenutí nesrovnatelného.

my z enházeddžejká jsme proti všem valkam, i těch "spravedlivych" bo nikdy němožem znat prave a objektivne přičiny a media to je velky bratr ktery určuje jak se máš chovat.

24 Fany Fany | 6. března 2007 v 20:59 | Reagovat

hrdino, ještě k tomu fantismu. Kamikadze vám nepřipadají dost fanatiční. To je jak ti sebevražední magoři v islámských zemích. No, nic, nechme té ponuré debaty.

25 !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! | 13. března 2007 v 19:09 | Reagovat

Souhlasím s Fany.Paroubek je nevychovanej,hloupej a drzej grázl.Jak ho sakra moh někdo zvolit?!Ty jsi pro raketovou základnu Fany?

26 Lesli Lesli | 19. dubna 2007 v 15:42 | Reagovat

Já tu základnu tady chci a co se týče paroubka souhlasim s Fany a s !!!!!!!!!!!!!.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama