Prezidentske hratky a ine čertoviny

9. března 2007 v 12:15 | Synek z Ostravy
Šéf Strany zelených Martin Bursík nechce, aby byl Václav Klaus zvolený podruhé hlavou státu. Zelení proto chtějí navrhnout jiného kandidáta, případně se na něm dohodnout s ostatními stranami......

Tak se nam to vybarvuje. Kluk ušata Bursik přišel s reakciju na ferovu snahu prezidenta klausa kandidovat aji v druhym obdobi. Gesto, kere tu u nas nema obdoby vyvolalo řadu reakciji od takych tych všude dycky chytrych, přes odpurce až po vyznavače. Že to zas bude komedija jak cyp, napovidaju už prve ohlasy politickej repre.
Tanečníkem v jámě plné lvů se stává Václav Klaus. Jde mu o znovuzvolení prezidentem. Pokud se prezidentem nestane, bude přednášet studentům ekonomii na některé z prestižních vysokých škol. Chce se mu, nebo nechce? Pravděpodobně nechce, protože svůj úmysl setrvat ve funkci veřejně oznámil
No tanečnikem zrovna neni, bo neni to pořadne přirovnani, bo kaj oko dohledne, mimo paru ambicioznich kreatur, tu stejnak neni žadny lev. posledny lev, byl na VAŠI straně ve sloganu zkrachovale IPB. To asi charakterizuje celkem přesně včilejšu dobu. z LVA se tež pak stala HYENA.
Podobně jak z tych kandidatu, co už včilek vystrkuju drapky.
Takže o Bursíkovi. Je to politik mladý a ví, že nemá kam spěchat. Jeho projekt dohody se sociálními demokraty o eventuálním protikandidátovi, to je moudrý tah. Vždyť i Klausové pominou, i Zeman pominul (pokud se rovnou nepominul, jak to někdy vypadá), i Paroubek pomine.
Bursík zůstane. Přinejmenším nějakou dobu. A zůstane i vzpomínka na jeho konstruktivní přístup, což je vlastnost, kterou Češi mimořádně pozitivně hodnotí. Což ví každý. Vědí to veverky, vědí to syslové, vědí to vrabci na střeše.
No, esli to je zrovna konstruktivni přistup..... to je take honěni si vlastniho trika, trocha bublina pro medija, trocha tajemna pro ostatni. bo esli ma Bursik představu, že jak dostal šest zelenych do parlamenta a diky volebnimu systemu aji do křesel ve vladě, tak stejnym zpusobem projde aji jeho kandidat na prezidenta.... asi chlasta vodu v okoli Temelina.
A kery že pajtašek se nam na post prezidenta nabizi??? No hadejte!
jojo, nekorunovany kral politickych grimas, duševně labilni, nervově nestaly, politicky trafikant a mimořadně podobny... Vladik Bart Špidla!
Vicepremiér a ministr životního prostředí přitom nevyloučil ani spolupráci s ČSSD Mezi sociálními demokraty začaly padat návrhy jmen možného příštího prezidenta. Podle některých by se měl Václavu Klausovi ve volbě postavit eurokomisař a expremiér Vladimír Špidla. Skloňují se ale i jména Petry Buzkové či Marie Benešové.
No neni to rozkošne? Jeden kandidat lepšejši než druhy! Neurotik, svazacka StBačka a čakam, že možna aji Stanik by do teho mohl šlapnut. Kvartyr už ma, s tym kvartyrem ma včil problemy iny politik - Další politik má potíže kvůli bytu:
Miloslav Vlček získal lacino byt od firmy, jejíž dluhy řešila ČKA. A to v době, kdy byl šéf sněmovny v její dozorčí radě. Vlčkova rodina ušetřila za bydlení díky stavební společnosti Dostav, kterou vlastní politikův letitý známý. Reportérka pořadu Na vlastní oči zjistila, že tato firma měla v té době dvacetimiliónový dluh u státní konsolidační agentury. A v dozorčí radě agentury v době seděl právě Miloslav Vlček. Srovnáno na časové přímce: Dostav začal mít problémy kvůli dluhu s ČKA, Vlčkova rodina o osm měsíců později kupuje od této firmy byt a o dalších pár měsíců později je dluh Dostavu u agentury s Vlčkem v dozorčí radě vyřešen.
"Jsem připraven vás přijmout a položím na stůl veškeré doklady. Kdy? Nyní odjíždím, vrátím se v pátek, tak zavolejte. Není v tom ale žádná senzace, vše doložím," sdělil Aktuálně.cz
Miroslav Vlček má zatím absolutní podporu vedení mateřské sociální demokracie. Její předseda Jiří Paroubek se ve stanovisku zaslaném Aktuálně.cz Vlčka zastal a kauzu označil za vykonstruovanou.
Tož jak inak, všecko je to enem nahoda, všecko je to vykonstruovane a určitě za tym stoji CIA a ODS. Jura ma dycky vysvětleni.
Ale zpatky k našim kvelurantum prezidentskeho křesla. V hlavnej roli, mimo Juru a je soldatesku, se budu všeci spolehat aji na komanče.
Problem je enem v tym, že zas dostanu nezanedbatelnu rolu a jak už se jeden soudruh vyjadřil, tak pro něho klaus zas tak velky nepřitel neni. Škarohlidum enem připominam, že dodneska se nevi, kdo Klausa v prvem obdobi podpořil a lacine kecy o podpoře komunistu su enem zbožnym přanim všeckych tych chytrych. a bo maju svoju rolu diky voličum v našem demokratickem statu istu, tak esli zvednu ruku pro Klausa je menši zlo, než když s nima JURA prosazoval svoje zakony.
Podle předsedy Jiřího Paroubka má jít o člověka přijatelného i pro zelené, část lidovců a komunistů. "Nemusí to být sociální demokrat, ale může se i ukázat, že to bude třeba pan Špidla," řekl Paroubek.
Sám Špidla říká, že s ním o tom nikdo z ČSSD nemluvil: výslovně však tuto možnost nezavrhl
no tak jasně, koho by netěšilo usinat s představu, že mu patři kanclik na Hradě a ludi k němu maju uctu. Že by to byla největši tragicka figurka od dob Rakouska - Uherska, že by to byl prvni prezident, mimo tych rudych, kery ma ve svjetě nulovu prestiž, to v zasmradlym ČSSD nikdo nevidi.
"V úvahu přicházejí třeba Marie Benešová či Petra Buzková," uvedl místopředseda strany Zdeněk Škromach. Benešová je bývalá nejvyšší státní zástupkyně, Buzková byla ministryní školství. Dnes obě působí v advokacii
No tak esli Petra Pavla Buzkova, byvala členka UV SSM a estebacka udavačka, kera zasekla jakusyk vjetšu sekeru na ministerstvu, kde seděla a rozhodovala o všeckym možnym, včetně statni maturity, kera došla do stavu, že ju složi možna naši vnuci, tak pak se možeme už enem stěhovat. Upravila si sice plasticky proporce, možna aji v advokaciji cosyk robi, ale představa takej kandidatky.... Klaus može v kludu spat.
"Nemusí to být sociální demokrat, ale možná, že se ukáže, že třeba Vladimír Špidla nejlépe splňuje to, že by byl široce přijatelný," řekl Paroubek.
Z ostatních stran má jasno jen ODS. Výraznou podporu by měl mít Václav Klaus. Z KDU-ČSL zatím zazněla dvě jména: kromě Klause i kněz Tomáš Halík
A tak nam tu kandidatku uzavira ešče kněz.
Ale mam pocit, že Jura bude mať kopu inych starosti. Přišel sice na tajne jednani svojej krachujucej strany s genialnym řešenim dluhu
Bohužel, neni rok 2005 ale 2007 a u kormidla neni Jura s komunistama, ale uplně kdosyk iny.
Vypada to ale tak, že by mohl Jura za chvilu ukecavat exministra Svobodu, či by to nevzal. Možna si aji zpomene, že kriminal, je najlepša připravka pro buduceho prezidenta, bo chce Jura kandidovat až v tym dalšim obdobi, mohl by byt už aji na podminku venku.
Advokát Zdeněk Altner chce podat trestní oznámení na předsedu ČSSD Jiřího Paroubka a další osoby, které se měly podílet na zkreslení majetkových poměrů strany. Viní je z účetních machinací při předkládání seznamu majetku konkurznímu soudu. Seznam je podle právníka neúplný a zmatečný. Advokát hodlá příští týden podat trestní oznámení "na osoby, které se na účetních machinacích podílely a předložené listiny sestavovaly." K tomu právník dodal: "Z nich mohu jmenovitě uvést pana Jiřího Paroubka, který se za pravdivost a správnost těchto listin soudu svým vlastnoručním podpisem zaručil.
zmatena plešata zpěvačka može začit pomalu připravovat novy muzikal, třbas PRAZDNINY NA BORECH
ešče bude hodně VESELO!
Pjekny vikend bando!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nauč Se ČEsky Nauč Se ČEsky | 20. března 2007 v 14:12 | Reagovat

A pak tomu říkej blog...  pomíjím, že je to snůška nesmyslů :) Ale ty obázky jsou pěkný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama