Pnuti ve straně.... copak robi Jura?

13. dubna 2007 v 11:40 | Synek z Ostravy
Jednota vedení ČSSD začíná mít vážné trhliny. Místopředseda Škromach kritizuje šéfa Paroubka za slova, že by po případném krachu vlády měla strana jít do velké koalice. Prvního místopředsedu Sobotku zase rozladilo, že Paroubkův spolupracovník šíří informaci o "zrádcích" v poslaneckém klubu...

Tak sem si dal chvilu oraz, vypustil politiku z hlavy a vjenoval se čemusyk bohulibemu. Sotva se zas ponořim do života v českej kotlině a hle! u socanu to zas vře!
Radobi kamoši z řad socanu začninaju vystrkovat parohy a trkat okolo seba. Zatim co Jura doma kajsyk přemyšla jak zmodernizovat stranu a dostat do tych novych mladych nadějnych skorokomunistu, jeho kamoši z nejvjernějšich mu zatim pomaly rozebiraju auru potřebneho a jedineho vladca v řadach socanu.
Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach se distancoval od úvah svého stranického šéfa Jiřího Paroubka, že by ČSSD mohla po případném krachu vlády premiéra Mirka Topolánka (ODS) uvažovat o účasti ve velké koalici. Škromach dnes v pořadu rozhlasové stanice Frekvence 1 Pressklub řekl, že myšlenku velké koalice jednoznačně odmítá.
"Kdyby to řekl kdokoli z jiných funkcionářů, už by se uvažovalo o tom, že by měl být postižen," řekl Škromach. Podle něj se "objevila informace od Jirky Paroubka, že bychom měli jít do velké koalice", což v ČSSD vyvolalo velký rozruch. "Je to jednoznačně věc, kterou musím odmítnou, a myslím, že i další členové vedení se s tím v žádném případě neztotožňují," zdůraznil. Podle něj šlo o osobní iniciativu Paroubka
Tak to všeci čumi, bo z koruneho princa a ideologickeho posranka Škromacha se naraz, paru dňu po sjezdu, stava Janošik jak cyp! Inspiraciju bere asi u komunistu, bo ti su stejni jak socani.
Zdenda je stejny ješita jak Jura a tež blbě snaša kritiku. Jak nenastupil do boja o křeslo šefa strany, bo je za a: posera a za b: vychcany, tak čakal Jurovu velku podporu a ochranu. Nedočkal sa, naopak jak Jura zistil, že je nejslabšim zvolenym předsedu v historiji a všecky dalši volby hlavni kandidati vyhrali o daleko vjetšu podporu ve straně, propadnul hysteriji a začal kolem sebe kopat jak děcko před kolotočem u Kočky na Matějske.
Škromach Paroubka kritizoval nedlouho poté, co předseda ČSSD jemu a dalšímu
místopředsedovi strany Bohuslavu Sobotkovi veřejně vyjádřil nedůvěru. Paroubek jim vytkl, že na březnovém sjezdu strany nedostatečně podporovali jeho plán modernizace ČSSD. Řekl také, že pokud se neujistí, že jim může důvěřovat, zváží odchod z funkce předsedy sociální demokracie. Později prohlásil, že si výhrady vyříkali, vyjasnili, navzájem si důvěřují a budou spolupracovat
Škromach kritizoval šéfa ČSSD i za to, že jeho mediálním poradcem je bývalý mluvčí ministra spravedlnosti Petr Dimun. Podle Škromacha to prý velmi škodí celé straně. "Mám ten dojem, že snad byl pověřen tím, aby zlikvidoval sociální demokracii," uvedl Škromach na adresu Dimuna. Dodal, že neví, proč s ním Paroubek spolupracuje....
No čemu si zrovna ti dva notuju, to by mal Zdenda vjedět, bo jak je kdosyk napichnuty tak blizko a trvale na Juru, z teho dycky vyleze jakysyk pruser.
Jura ma svoje signaly, že pomsta Zemana se bliži a jak se zminil aji dalši z řady Jurovych podržtašku a s kudlu za hřbetem čakajuci kamoš Sobotka, cosyk se pry chysta.
Obavy z tohože se objeví další poslanci jako Miloš Melčák a Michal Pohanka, kteří by také zradili, jsou tak velké, že Paroubkův blízký spolupracovník neváhal jmenovitě označit pětici údajně podezřelých.. "Máme informaci, že se opět aktivizoval Miroslav Šlouf a že o některých jménech mluví s lidmi z ODS," uvedl ve středu Paroubkův spolupracovník
Bohuslav Sobotka, druhý muž ČSSD, tvrdí, že nepřikládá velkou váhu informacím Paroubkova spolupracovníka, že Miroslav Šlouf slibuje lidem z ODS podporu až od pětice poslanců sociální demokracie (Vlček, Skopal, Šplíchal, Wolf a Mertinová
"Vyznění sjezdu bylo takové, že pan předseda Paroubek změní svoji komunikaci a bude více mluvit se svými stranickými kolegy," uvedl Sobotka. Nepřímo tak kritizoval, jakou váhu dává Paroubek svým poradcům, z nichž někteří pro sociální demokracii oficiálně ani nepracují
Ta strana je prolezla zradcama a vychcankama jak Lenin červotočem. Zvlaštne vztahy su aji u samotneho sponzorovani strany. Na jednu stranu dluži strana Juroveho ega tolik prachu altnerovi, že by to stačilo pro okresne město na tři roky, na druhu ma furt dost pitomcu ve vlastnych řadach, keři si kupuju Jurovu přizeň.
Zrádce a kreatura - jak Jiří Paroubek nazval Michala Pohanku, když s Milošem Melčákem podpořili trojkoaliční vládu - podaroval sociální demokracii 150 tisíci korunami.
Pražský sociální demokrat Petr Hulinský, kvůli němuž předseda hrozil na sjezdu rezignací, poslal do stranické pokladny v minulém roce dokonce půl milionu korun...
To musi Juru hřat v bachoru jak dobře vypečeny buček. Jura sam ale zas tak dajny neni, bo on je ve straně pro svoju vizu a hlavu pomazanu a ne aby caloval do pokladni. Včilek ešče hypoteka na novy kvartyr, vlastna ochranka a podobne vjeci mu odsavaju chcechtaky z kešeně. a do teho všeckeho Vlček furt sedi na tym dobře placenym postu ve sněmovni.
Sám předseda Jiří Paroubek daroval straně, již řídí, o desítky tisíc méně - 60 tisíc korun! Tak to alespoň vykazuje výroční zpráva o hospodaření, kterou sociální demokraté (stejně jako všechny ostatní strany) museli tento týden odevzdat do sněmovny.
I Paroubkovi "neposlušní" místopředsedové, jejichž loajalitu ještě po nedávném sjezdu strany řešil - Bohuslav Sobotka a Zdeněk Škromach - se vytáhli víc než on sám. Staronový lídr Sobotka věnoval sto tisíc, Škromach 55 tisíc korun a k tomu motorovou pilu v hodnotě přes 7 tisíc. Tu daroval do tomboly na sociálnědemokratickém plese v Hodoníně
No Juru asi hamba nefackuje, bo on nabidnul sebe a to nic nevyvaži, ani ta motorova pila. K čemu Zdendovi byla už nikdo neřešil, ale esli ju dal do tomboly, tak je jasne, že ju dostal od jakehosyk voliča, aby si podřezal vjetev pod sebu.
A tak jedinu zachranu pro Juru je ta slubovana modernizacija. Potřebuje dostat do strany jakesyk mlade a neotřele politiky a přitahnut tak voly a voliče. Jaksyk to usnulo, ale mam pro Juru dobry tip na členy ČSSD a esli to dotahne do konca, tak muže ziskat aji slušnu voličsku zakladnu.
Díky práci mezinárodního týmu genetiků se zase o něco lépe vidíme v evolučním zrcadle. Vědcům se podařilo zmapovat a prozkoumat genetický základ opice makaka rhesus. Genom makaka se skládá z 20 běžných chromozomů a dvou pohlavních, X a Y. Dohromady ho tvoří zhruba 2,9 miliardy "písmen" DNA. Člověk má písmen asi o sto milionů víc, běžných chromozomů má 22
No jak sem to tak pročital, tak ten makak ma o šedesat procent vjac chromozomu a sedmdesat tři procent "pimen" DNA jak sučasny volič ČSSD a zhruba o dvě třetiny všeckeho vjac jak cele UV ČSSD dohromady.
Ale kdyby se Jurovi povedlo jakehosyk makaka ziskat na post mistopředsedy, třeba by mu pomohl dovalit k urnam při volbach aji ine zviřata.
Pjekny vikend bando!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mladý hrdina Mladý hrdina | 17. dubna 2007 v 7:49 | Reagovat

Zdravím Synku.

Esli ma jednota vedení čssd trhliny , tož ta vaša trojkolka ma hotové černé ďury. Uvidime po hlasovani o daňové reformě , tož sem sam zvědav kdo pak dostaně třeti pokuš.

p.s Čemu ses neozval? Hospoda se ti nelibi?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama