Velky hrdina ucuknul

20. dubna 2007 v 11:11 | Synek z Ostravy
Premiér Mirek Topolánek vyslyšel výzvu svého rivala Jiřího Paroubka a souhlasil s televizní debatou. Paroubkovi se ale nelíbilo, že televize Prima připravovala upravenou verzi. "Zvažoval bych nabídku jiné televize, ne televize, kde se hraje s poznamenanými kartami pana Dalíka," řekl

Jura, podporovany vlastnym pruzkumem co si ludi mysli, se vytasil se svojim bolševickym slovnikem a už zas je v raži. Bo mu je doma smutno po vrčeni kamer a blyskani blesku do očisek, vytasil sr s vyzvu na televizni duel. Co čert, ani Jura nechtěl, Topolanek jeho vyzvu přijal. Šokovany Roko jak kdyby nachytal Zuzanku s Tvrdikem, rychle zařadil zpatečku.
"Slyšel jsem, že pan Dalík spolupracuje s Primou na tom, aby se připravila taková vypreparovaná televizní debata, ve kterých bych nemohl využít svých předností," postěžoval si iDNES.cz předseda ČSSD. Předností myslel svou schopnost "rychle reagovat na to, co řekne pan Topolánek."
Podle opozičního lídra by taková debata neměla nejmenší smysl. Chápe prý sice snahu Topolánka a jeho okolí eliminovat premiérovy slabé stránky, ale nelíbilo se mu to.
Tož musim uznat, že sem už ve svojim životu zažil všecko možne, viděl sem grcat kravu, rodit ježka, srat hada, ale takeho cypa jakym je Jura....
"Pokud bych dostal nabídku jiné televize, dal bych jí možná přednost před televizí, kde se hraje s poznamenanými kartami pana Dalíka," tvrdil Paroubek doslova.
Právě on ale stál o televizní střet s Topolánkem nejvíc. A to v době před volbami i dnes. "Neschovávejte se," vyzýval svého rivala
Jasně, tak Jura by to viděl spiše tak, že moderovat to bude Tvrdik, v publiku budu enem vjerni kamoši Jury - rodina Kočku a kameru s režiju obstara Krampol.
Z vyjádření Topolánkova mluvčího Martina Schmarcze vyplývá, že lidé kolem premiéra o Topolánkově vystoupení s Primou skutečně jednali. A snažili se, aby se podle mluvčího "nemluvilo o osobních útocích".
"Pan Paroubek neustále tvrdí, že se mu premiér vyhýbá. A bylo by směšné, kdyby nyní do diskuse nešel," říkal ještě dopoledne mluvčí.
Osobně by se prý ale jeho neúčasti nedivil. "Pokud by vystoupení odmítl, svědčilo by to o tom, že se debaty o věcných záležitostech bojí. Nedivil bych se tomu, protože on v takových debatách před volbami pokaždé prohrál."
Tak v tym je zakopany pes. Jura čakal, že Topolanek zvedne prst a pošle jeho nabidku do řiti. Jura byse pak usadil ve studiju sam, nikym neobtezovan by prvych dvacet minut dřystal o Topolankově ubohosti a strachu isť do duela, dalšich dvacet minut by nas masiroval jak všecky tyreformy idu proti prostemu ludu a podporuju enem bohače a zloděje, pak by nam zbytek času ukazal svoje rozdavačne propočty, ukazal cvičenu opicu Sobotku s grafama a cele to ukončil vyzvu k volum, aby vyšli do ulic a žadali Topolankovu demisiju.
No nic, pry tento vikend Jura přijme hozenu rukavicu a celemu narodu ukaže, jak byvaly aparatčik a maly papalaš chce pro nas všecky enem dobro.
Prima vydala odpoledne prohlášení, ze kterého vyplývá, že předseda ČSSD Paroubek se dočká hned dvou televizních vystoupení. Už tuto neděli má možnost mluvit ve studiu sám a za týden znovu, s Topolánkem. Prima ale stále tají, jak by debata, avizovaná jako superspeciál, měla vypadat.
"Vždy se snažíme nachystat jak divákům, tak hostům nějaká překvapení a díly s panem Paroubkem a následně i s panem Topolánkem nebudou výjimkou. Detaily ale neprozradím," cituje tisková zpráva televize slova moderátora Petra Šimůnka.
Paroubek už je spokojen. "Na duel s panem Topolánkem se těšíme," tlumočila nejčerstvější slova lídra opozice jeho mluvčí Květa Kočová.
A dodala, že její šéf má už další nabídku na debatu s premiérem - tentokrát prý z České televize
Jura musi hasit ešče jeden pruser. Vyslal tři svoje pohunky na Maršalovy ostorvy aby okukali jak ten radar bude vypadat, co robi a co umi. Jasnačka že počital s tym, že mu přivezu kupu negativnich drbu jak v okoli maju psi šest noh, jak tam maju ludi dvě hlavy a baby su chlapi a to všeco z teho zařeni.
Americký protiraketový radar na Marshallových ostrovech neohrožuje své bezprostřední okolí, ani příliš nezasahuje do života místních obyvatel. Řekl to ve čtvrtek místopředseda branného výboru Sněmovny Miroslav Svoboda (ČSSD). "Není to vojenská základna v pravém slova smyslu, jak jsem si ji představoval. Nikde tam není jediný voják. Celé zabezpečení je v tom, kdo na ten ostrov přijíždí, ale jinak je to městečko, kde lidé normálně žijí," řekl poslanec.
No ten dostane taky kartač, že mu slezu nehty a oboči. Chodidla zaťate v pěsti a třikrat po sobě přečita a prolistuje Jurovu knihu!
Pobavil mě aji naš narcisticky blbeček a fackovaci panak za tři tisice, David SRath. Ten zas zaperlil! Na vnitrostranickem intranetu v diskuziji enem pre vjernych a lustrovanych, si zas pustil pysk na špacir.
Stínový ministr zdravotnictví David Rath (ČSSD) ostře kritizoval mluvčího ministra zdravotnictví Tomáše Cikrta. Podle něj je Cikrt nezdvořilý a drzý. Ministra zdravotnictví Tomáše Julínka (ODS) označil za "zmateného". Stalo se tak ve středeční on-line diskuzi na webu ČSSD
Rath reagoval na slova Julínkova mluvčího z rozhovoru pro server idnes. Na provokativní otázku jednoho ze čtenářů s přezdívkou david rath, který se ptal, za kolik si bude moci "koupit nemocnici v Brandýse nad Labem a udělat z ní luxusní sanatorium pro movité zahraniční turisty", Cikrt odpověděl: "Kdybyste byl skutečně David Rath, dal bych Vám ji zadarmo za příslib, že navždy odejdete z české politiky. Vydělali by na tom i občané Brandýsa".
Dobre jak CYP! Ten člověk ma smysl pro humor a takych tu moc neni.
SRatha ani tak nepřekvapilo, že kdosyk s debilnim dotazem je podepsany jeho menem, možna to aji byl on sam, ale jak tiskovy mluvči reagoval a tak mu to narcistni debilek FAKT NATŘEL!
"Ten chlapík je proslulý nezdvořák a drzoun, který netuší, co je právem tiskového mluvčího," reagoval na čtenářova slova Rath a dodal:" Někdy mám pocit, že ministerstvo řídí on a ne "zmatený" Julínek."
No z teho musel Cikrt uchcavat do trenek ešče pul hodiny po tym, co se to dozvěděl. Ale reagoval ešče vtipněji
"Kritika ze strany tak čestného a slušného člověka a navíc na tom nejdemokratičtějším webu v republice mě skutečně hluboce ranila a už se z toho asi ani nevzpamatuji," okomentoval pro Novinky s nadsázkou Rathovo vyjádření sám Cikrt
Jojo jak se narcisovi šlapne na kuři oko, to ho fakt nasere.
Tak si počkame čim na Jura oblaži při nedělnim poludni a enem všeckym doporučam.... bacha aby vaš nedělni oběd neletěl ven, bo z teho co zas Roko vypusti z tlamy, by se jeden pogrcal dycky!
možna prozradi aji svojeho kandidata na prezidenta a možnu vladu po novych volbach
Pjekny vikend bando
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Synek Synek | 20. dubna 2007 v 17:43 | Reagovat

muhehe to se bavim jak maly Jarda - Jura dřysta:

Předsedovi nejsilnější opoziční strany se nelíbí poplatky za návštěvy u lékaře. Nesouhlasí ani s platbami za recepty či omezováním nemocenské. Jakmile se ČSSD vrátí k moci, zruší je a nemocenskou vrátí na původní úroveň, tvrdí Jiří Paroubek

2 Fany Fany | 20. dubna 2007 v 20:33 | Reagovat

Já jen doufám, že se Pupek už nikdy do Strakovky nevrátí. Jinak musím říct, že se mi líbí jak to pan Cikrt nandal té dušení napudrované zrůdě Drátovi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama