SRATH for President a Pulitzera pro Parubka

14. května 2007 v 10:45 | Synek z Ostravy
Sociální demokraté připravili brožurku, ve které kritizují sto dní vládnutí Topolánkovy vlády. Publikace má pracovní název Sto dní skandálů, omylů, čistek a vulgarity
Raketová politická kariéra "zlého muže" ČSSD Davida Ratha, který na sebe upozorňuje ostrým jazykem, možná směřuje do křesla šéfa sociální demokracie. Šéf ČSSD Jiří Paroubek totiž Ratha označil za muže, který ho jednou může vystřídat

Ono to vypada, že sem kajsyk zdechnul či byl v žalařu, ale nejni to tak horke. Enem sem trocha odpocival a pazuru na komoru... dyk tu se nic tak převratneho nerobi! Až tak velka pravda to zas nejni, bo na jakukoliv kravinu hned existuje tiskovka sraču z ČSSD a jak su kluci v tej opoziciji nevytiženi svojima skandalama, chytaju se každej kraviny jak Krejčiř fleka na matraci.
Že se nam narcisticky fackovaci panak za paru tisic, doktor demagogije a bigamista s motylkem SRath začal nafukovat jak bublina z Pedra, o tym kusek nižej. Aktualita politickeho hnusa je to, že Jura, kery jaksyk furt nedostava čestne doktoraty na vyznamnych univerzitach, a to ani na Kubě, bo Fidel marodi, chce za každu cenu jakusyk cenu. A tak dali paly dokupy a chcu ziskat Pulitzera za literaturu. Vydavat budu jausyk brožurku o chřichach patera Luxe, či skandaly majora Topolanka.
ČSSD v brožurce kritizuje vládu za nacistické a xenofobní výroky. "My jsme se rozhodli něco takového vydat, aby si lidé udělali obrázek," řeklTVNova předseda ČSSD Jiří Paroubek.
Sociální demokraté zde například píší, že "lež a klam je pro ně (vládu) běžnou metodou práce". Lidoveckému vicepremiérovi vyčítají jeho výroky o Romech, premiér Topolánek se svým poradcem Markem Dalíkem jsou pak podle ČSSD "zjevně fascinováni goebbelsovskými slogany hitlerovského Německa"
Dobre jak cyp! Tak zatim to je enem na brožurku! Kdyby kdosyk sepsal otevřenu knihu džungli, kde by Maugliho nahradil třebas enem Jura, byla by ta kniha aji s vysokozdvižakem v ceně, bo by ju nikdo neuzvednul!
"Jedná se zřejmě o knížku, která popisuje období vládnutí Jiřího Paroubka." komentoval brožuru Vicepremiér Petr Nečas
No když sem tak patral po jakymsyk navodu jak chapat politiku socanu, narazil sem na jejich volebni strategiju a hned sem pochopil, co sem nikdy nepochopil - sledujte tuna:
A co nam odkazal Jura ve svojej prognoze? Tak za prvni - chce byt prezidentem. Podminuje to svojima uspěchama za ktere považuje asi všecko, co kdy zrobil. Inač by už davno nemohl byt v politice, ale bo je v čele socanu, keři su ne enem bezpateřni, ale aji bezmozci, tak se da vydedukovat aji s třema buňkama v pale a muňkama v rozkroku (typicky volič socanu), že na teho prezidenta kandidovat bude, aji kdyby ho nikdo nechcel. Sen o přimej volbě ho už opustil, bo posledne pruzkumy ho zařadili hned za Čeka s Gekem a Frydka s Mistkem, což mu moc naděju nedava. ale kdyby v parlamentu zasedlo vjac jeho kolegu, přepusti sovje křeslo zmrdovi s doktorskym titulem a převexluje na vyšu stoličku - prezidenta. A bo ten přizdisrač SRath je stejny kokot jak Jura, funkce si už rozdělili.
"Zcela nepochybně ho považuju za jednoho z pěti šesti lidí, o nichž osobně uvažuji a kteří by mě jednou v budoucnu mohli nahradit," řekl MF DNES Paroubek... A nikoho jiného zatím nejmenoval. Dobře to vypovídá o tom, jak blízko k sobě oba politici mají. Když to na nedávném sjezdu ČSSD vypadalo chvíli tak, že uspějí Paroubkovi kritici, stál právě Rath Paroubkovi po boku
No tak kdo iny že? Tvrdlik už deštnik nenosi bo včil skoro neprši a Škromach sedi v zavětřu jak ma ve zvyku a usmiva se pod oholenm knirem. sam vi, že jeho hvjezda zazaři až pozdějši.
Srath je medijama považovany za uderneho politika.
A jak vypadají jeho vystoupení? Často mluví opravdu drsně. Ministru vnitra Ivanu Langerovi třeba ve Sněmovně vpálil, že jím vedená policie je "langerstasi" (narážka na bývalou německou komunistickou tajnou policii Stasi).
Topolánka zase Rath zkoušel třeba z toho, kdy byla známá bitva u Waterloo, nebo mu řekl: "Používejte věci, kterým rozumíte, a nesnažte se vypadat chytřejší, než jaký jste!"
Sám Rath je na své vystupování v parlamentu hrdý. "Měl jsem vždy za vzor politiky, kteří byli ostřejší ve vystupování, ať Churchill či Ronald Reagan. Musíte k tomu mít předpoklady. Kdybych byl povaha mouchy, snězte si mě, tak z toho ranaře nevypěstujete," řekl Rath
No nechcu mu brat jeho narcisticke sebevjedomi, přikrmovane Jurovym vyrazem v ksichtu, ale ranař z něho nebude, aji kdyby ukecal Tajsona k sukromym lekcim v boxu. Macek ho vyknokautoval jak maleho SRatche.
Nyní je "jen" místopředsedou poslaneckého klubu ČSSD. Přiznává, však, že má ty nejvyšší ambice. "Chtěl jsem být v tom, co dělám, vždy, když ne nejlepší, tak jeden z nejlepších. Považuji se za člověka, který stojí a padá s Jiřím Paroubkem. Pokud on by měl názor, že bych měl pokračovat v nějaké vyšší pozici, určitě bych ten názor akceptoval," řekl Rath.
Soupeři přitom vnímají Ratha jako jednoho z nejméně přijatelných lidí v politice. "S jeho osobou se vrátilo do Sněmovny to, co zmizelo s republikány. Osobní urážky. Jednoznačně připomíná Sládka," míní ministr vnitra Langer z ODS.
"To, že mají k sobě tak blízko s Paroubkem, je typické. Oba nejsou klasičtí sociální demokraté. Touží hlavně po moci," tvrdí ministr zdravotnictví Tomáš Julínek (ODS). I s ním se Rath často v parlamentu utkává
Lepše to ani vyjadřit nešlo. Takych figurek už tu bylo! Akurat že Sladka by asi nikdo nemal odvahu fackovat na veřejnosti, bo to byl na rozdil od teho nedomrdleho narcisty, kus chlapa.
Sociální demokraté Rathův styl hájí. "Je to výborný řečník a my jich nemáme neomezené množství. Svými výroky je mediálně úspěšný. Je to styl politiky, po kterém je určitá poptávka," tvrdí místopředseda ČSSD Bohuslav Sobotka.
"Možná by někdy mohl ubrat na plynu, ale ne moc," říká o Rathovi Paroubek
No Sobotka je druhy taky koloťuk. Temu fkt vjeřim, že se mu SRathuv styl libi, bo on se zatim zmohl enem na pitomoučky vyraz v ksichtu a přehled jeho neskutečně vykřivenych zubisek.
Tak se nam chlaci a chlapi v politickem ghetu dohaduju kere funkce taz obsadi a kdo bude kym. Take chlopacke laškovani co by kdo mohl robit, kdyby to raz vyšlo. Šak to znate, sadite si sportku, či ve fortuně litr na titul pro slaviju a tež enem s mirnu opičku a falešnu naděju na uspěch vašeho typa snite o tym, co by bylo kdyby to vyšlo.
Ale život idě dalej a tak jediny člověk, kery je včil ščastny jak Bem v Himalajach je Kačeka Langerova. To je ta, co v prvej řadě Vyvolenych furt seděla v kutě a pak malem vyfukla teplemu hysterikovi hlavnu vyhru. Od patnacti snila o princovi, Barbině s šatama Blitny Spirs a novych kozach. Princ nepřišel, aji když paru ložnic prolezla, Barbiny došly a tak si splnila ten svoj posledny sen. A bo neni z nejlevnějšich a včilek už ani nikdo nevi kdo je Kačenka, ani žadna lukrativni nabidka na jakusyk robotu celebrity nepřišla, rozhodla se podstupit svoju operaciju kuřeciho hrudnika v nadutu Pamelu pod dohledem celeho naroda. Už jakusyk delšu dobu nas medija bulvarniho zaměřeni informovala o jejim snu a o tym, že se chce s nama podělit. Vysedek je už včilek znamy a Kačenka se nam uričitě zas zařadi po bok bezvyznamnych nul, kere nas budu krmit svojima mudrama. Zas budu članky esli to boli, co na to kera babka v kere vsi řika, kde to ešče tlači a kdo včil na ňu tlači, kdo ju chce, kdo už ne, pod kym chce ležete ona, kdo chce ležet na ni, komu se to už povedlo mať v pazurach ten silikon a podobne aktuality svjetoveho vyznamu. Finale vidim tak za pul roka, kdy zarostu jizvy a Leo hodi nabidku aby narodu ukazala aji to, esli to nechce plastiku spodka.
Přejme ji to. Žijeme enem kratce a každy mame ine sny.
Třebas raz ta Slavija ten titul tež ziska, tak jak Kačenka nove kozy
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 14. května 2007 v 21:27 | Reagovat

Proč Pupek povýšil SRátha na svého budoucího nástupce, je jasné jak facka od Macka. Jednak nemá SRáth tak velkou podporu socanů, takže ho neohrožuje, ale hlavně chtěl nakrknout Sobotku a Škromacha, kteří na tom jejich sjezdu měli větší podporu než Pupek. Je jasné, že kdyby začali socani podporovat SRatha, tak je po lásce. To by s ním Pupek vyběhl.

2 cepín cepín | Web | 15. května 2007 v 16:53 | Reagovat

Ty vole, Ty jsi asi věštec http://www.super.cz/exkluzivne/14761-milenec-langerove-ze-silikonu-jsem-nadseny-.html

3 Synek Synek | 16. května 2007 v 0:42 | Reagovat

Kdepak to enem bulvar tu čerpa inspiraciju a pak to hodi do svjeta

4 hzk hzk | 16. května 2007 v 11:13 | Reagovat

Zdravim Synku. Tak sledujem   tu reformu a nevim nevim esli to váš tanečník na hrobech ustoji. O vikendu žebral o podporu Zemana ten se mu vysmal bo mu pripomenul jeho nedavny bonmot  ,ze skemrat o  hlasy je nedustojne. Toz sem se jen tak pripomenul aby se nezapominalo na bratrstvo tretiho pokušu.

5 radimch radimch | 17. května 2007 v 17:01 | Reagovat

Zdravim,Strategie CSSD,to je dost dobry,od vseho kousek ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama