Jura "Roko" Parubek je demograt a HRDINA!

1. června 2007 v 10:35 | Synek z Ostravy
Mluvčí Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Blanka Kosinová rádiu Frekvence 1 řekla, že jí před rokem tehdejší premiér Jiří Paroubek zakázal vystupování v médiích. Nařízení předsedy vlády jí měl tehdy tlumočit bývalý policejní prezident Vladislav Husák!

Minuly mjesic sem to tu fakt flakal, nebylo ani tak o čim pisat a časově jsem jaksyk nestihal vjenovat se tym našim opozičnim kašparkum. Slubuju, že tento mjesic budete mit šancu čitat tuna na tym blogu daleko vjac članku a ne enem o politice.
Z tych paru dni mě pobavila Blanka Kosinova. Bez obala a bez obavy o svuj život, ukončeny jizdu na horskej draze bez brzd na na Matejskej u Kočky, popisala celkem vjerohodně jak to za času Jury v čele statu vypadalo.
Kosinová uvedlaže dostala "domácí vězení" poté co ÚOOZ zveřejnil tiskovou zprávu o vyšetřování vraždy kontroverzního podnikatele Františka Mrázka a vyšetřování kauzy biopaliv. "Když jsme zadrželi lidi z ministerstva dopravy, byli mezi nimi i straníci z ČSSD. Nás nezajímá, kdo je jak politicky angažován, ale byli lidé, které to zajímalo. Vydali jsme potom tiskovou zprávu, načež se strhla lavina velké nevole a já dostala zákaz mluvit a prezentovat činnost úřadu," řekla Kosinová na Frekvenci 1
"Poté přišel tehdejší policejní prezident Husák, že jede z úřadu vlády a že premiér Paroubek si prostě nepřeje, abych vystupovala jménem útvaru, aby vůbec ten útvar prezentoval svoji činnost," doplnila.
no, koho takej jednani překvapilo, byla asi enem Blanka. Cela tato akce přesně kopiruje Juruv styl. Poslal nastrčeneho kašparka, aby vyřidil všecko, co se Jurovi nelibi. Čemu nezavolal Jura osobně? No za prve.... bo je to srab a vychcany vekslak, kery moc dobře vi, že tu se odposluchava všecko všeckym a za druhe mu to nikdo, tak jako dycky, nikdo nedoakže. Jurovi to zvedlo lalok až k čelisti, bo začala vypluvat na svjet špina, keru tu nasvinili jeho soukmenovci a bližili se volby.
Kosinová také uvedla, že na ÚOOZ tehdy byl vyvíjen politický tlak. "Pociťovali jsme docela velké silné tlaky ze strany politiků a nechuť ze strany vedení policejního prezidia," řekla mluvčí ÚOOZ.
O tom, že policejní mluvčí nesmějí informovat o stavu vyšetřování korupčních afér související s ČSSD, mluvil loni v květnu současný ministr vnitra Ivan Langer (ODS). Policejní prezidium to tehdy odmítlo, stejně tak i ČSSD
A o tym to je! Jak se začalo rypat do socanu a navic to bylo podpořene aji policajtama, tak to začlo smrdět, bo marna slava, eslicosyk jaksyk funguje za každej vlady, tak to su policajti. Jejich umlčeni či ovladnuti už tu pokušal kdekdo. Najvic to rozjel koloťuk Stanik Grossiku. Jurovi to vyhovovalo, bo mimo preference rad sleduje všecky svodky co se kde robi a chysta.
A jak tak asi Jura zareaguje? Klasicky po vexlacku.
"Vyzýváme tímto mluvčí Kosinovou, ať své tvrzení doloží hodnověrnými důkazy," uvedla strana ve svém prohlášení.
Sociální demokraté Kosinové vytýkají, že se coby státní úřednice svými výroky snaží ovlivňovat politickou situaci. "Tento opětovný, nesmyslný a lživý útok vůči mé osobě má jen zakrýt mnohem podstatnější a závažnější lži, kterých se ÚOOZ a jeho mluvčí Kosinová dopouští jak na běžícím pásu," ohrazuje se Paroubek. Podle něj Kosinová vypouštěla nepravdivá a účelová tvrzení už před loňskými volbami. "A bohužel v tom pokračuje i nadále," dodává šef ČSSD
Blablabla... Klasicka levota leveho politika, šmrcnuteho vexlackym prostředim.
Sotva Jura vydechnul doma na gauču a objema rukama objal okolo kotnika Zuzanku, pustil si radijo a zas byl nasrany.
Předseda ČSSD Jiří Paroubek prohrál spor s vydavatelstvím MAFRA. Dožadoval se otištění svého článku, v němž chtěl reagovat na texty otištěné v deníku Mladá fronta DNES. Ty podle někdejšího premiéra tvrdily, že stojí za zatčením podnikatele Tomáše Pitra.
Ajaj zas cosyk nevyšlo! Jak byl Jura v čele statu, rozdaval oznameni na všecky strany a každy, kdo kajsyk napisal cosyk proti němu, hned s tym letěl na policajty. A včil se to všecko vraci. Jura už enem ze setrvačnosti reagoval jak dycky.
"Konstatuji, že bychom měli mít tiskový zákon na úrovni Rakouska nebo Německa, což bohužel u nás nemáme," reagoval na výrok soudu šéf opoziční ČSSD. Paroubek dodal, že "bude hledat ještě cesty k nějakému odvolání nebo dovolání".
A co se vlastně stalo?
Pochybnosti kolem vydání zatykače na podnikatele Tomáše Pitra neberou konce. Z interního dopisu místopředsedy pražského městského soudu Bohuslava Horkého ministru spravedlnosti Němcovi vyplývá, že se rozvědka při žádosti o jeho vydání oháněla přáním premiéra Paroubka
To Jura kategoricky odmitnul, ale v tej době ešče neměl zmaknuty ten proces jak přes kamoše vyřizovat sovje přani a tak se dočkal aji odezvy.
Premiér Paroubek zasahování do kauzy Pitr odmítl. "Rozhodně jsem do těch věcí nezasahoval, a jestli má někdo nějaký jiný důkaz, tak ať ho předloží," prohlásil ve čtvrtek. Na poznámku, že existuje dopis soudce Horkého, Paroubek reagoval: "Podívejte, to může říkat, co chce."
Tak to je odpovjeď hodna politika evropskeho formata! Taky Čuněk v oražovym havu.
Paroubek se v kauze Pitr angažoval i poté. Vadilo mu, že v prosinci unikly do médií informace o již vydaném zatykači, to pak zkomplikovalo zatčení Pitra.
"Premiér se mi jednou neformálně zmínil o tom, že nese s určitou nelibostí úniky informací o vydání zatykače na Pitra. Proto jsem si nechal vypracovat zprávu od soudce Horkého," řekl Němec.
S Pitrem také v polovině ledna vyjednával Paroubkův muž, náměstek ministra spravedlnosti Jiří Vyvadil (ČSSD). Řešili spolu osud Setuzy, Pitrova potravinářského koncernu
Tož jak s takej šlamastyky, keru mu ubira jakesyk to zrnko z aury poctiveho politika reagovat? No deme do boje a odvedeme pozornost inym smjerem!
Paroubek se v inzerátu ptá Topolánka: Proč se mě bojíte?
"Proč má Topolánek strach v televizním duelu s Jiřím Paroubkem před Vámi občany obhajovat asociální reformy své vlády," nad touto otázkou se mohli zamyslet čtenáři dnešního Práva.
Tam se objevil inzerát ČSSD s tímto textem. Podle mluvčí strany Květy Kočové má upozornit, že premiér Mirek Topolánek neplní informační povinnost vůči občanům a bojí se se s Jiřím Paroubkem utkat v diskusi před televizními kamerami.
"K takovému duelu byl premiér pozván, ale odmítl. Budeme na jeho chování upozorňovat, jakou formou, to ještě uvidíte," řekla Kočová.
Jura, v kimonu jak Chuck Norris, vyzyva Topolanka k boju! Jak opomenu jeho buransky styl a lopaťacku hantyrku, kdy nazyva premijera enem přijmenim, tak mi to cele zas připomina Jurovu taktiku jak se dostat do nivin, aji když o mě nema zajem ani Rude Pravo.
Že to je cele nesmysl je jasne aji z topolankovy reakce a naslednem vysvjetleni čemu do teho zbytečneho tlachani a zaběru přes celu obrazovku na praseči hlavu Jury.
Největší vládní strana má na věc jiný pohled. "Ten inzerát je lživý. Premiér a pan Paroubek nad reformami diskutovali v duelu na Primě, 29. 4. 2007. Tenkrát premiér navrhl, že se budou scházet dvakrát ročně, tedy příště na podzim," řekla Aktuálně.cz mluvčí vlády Jana Bartošová
Jak proste a jasne. vladu čaka tvrdy boj o všecko, co se v jejich palach šustne, dohaduju se mezi sebu o formě refomy a inych naprav socialistickeho hospodařeni republiky, kere tu zanechal Jura a jeho pohunci v čele s bigamistickym SRathem a vubec se mu nedivim, že nema chuť ani silu se co chvilu vybavovat s demagogem a politickou nulou z opozicije.
Zavjerem snad enem paru postřehu....
Nepřekvapila vyhra Sparty nad odevzdanym a vjernym Mostem, překvapila vyhra Slavije a hlavně šokujuca prohra Liberca! Cely ligovy ročnik byl napinavy jak filmy s Vandamem a včil sem zvjedavy, jak se ty naše hvjezdy poperu s učasti v předkolach ligy mistru. Upřimně nevjeřim v postup ani jednoho, bo nebudu nasazeni a supeři asi nebudu z najslabsich.
O vikendu čaka našu kurvarepre boj s Walesom a to bude tež zajimave sledovat, bo jak nezaboduju, zrobi z tej našej skupiny podobnu kovbojku jak Slavija, když zdramatizovala konec ligy a přepustila titul na Letnu.
Tak pjekny vikend bando!
Od pondělka zas budu pisat jak o život.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 3. června 2007 v 0:11 | Reagovat

Roko je trapný ubožák, jak schválně komolil jméno paní Kosinové. Debil jeden. Ten pro svoje zviditelnění udělá cokoliv. Nevím proč by se s takovým blbem měl Topolánek scházet. Stačí se podívat na otázky Moravce. Moravec leze Rokovi a všem socanům do zadku. To fakt není ke koukání.

2 Marie Marie | E-mail | 6. června 2007 v 11:24 | Reagovat

Jde o to, jestli mluvil Husák pravdu. On toho už řekl dost, třeba když jel rychle, nebo byl pod vlivem..

3 Ivo Adler Ivo Adler | E-mail | Web | 15. června 2007 v 13:46 | Reagovat

Připadá mi to dost primitivní, ale snad je to na Ostravsku zvykem.

4 zegsvobgv zegsvobgv | E-mail | Web | 24. dubna 2009 v 10:47 | Reagovat

8sThgN  <a href="http://xgxbacybapxt.com/">xgxbacybapxt</a>, [url=http://gehwrcaubolh.com/]gehwrcaubolh[/url], [link=http://ecdwyrhzfept.com/]ecdwyrhzfept[/link], http://iawgztvxjpxx.com/

5 kaoma kaoma | E-mail | Web | 2. května 2009 v 16:23 | Reagovat

ja jsem nova, prosim napište mi komentar hahaha.
Z Chorvatska jsem.

6 hhyxmccmtr hhyxmccmtr | E-mail | Web | 4. května 2009 v 9:01 | Reagovat

Xyrne2  <a href="http://xbhexmsuotwn.com/">xbhexmsuotwn</a>, [url=http://sytvobcqvyhn.com/]sytvobcqvyhn[/url], [link=http://nfoqfnapmmah.com/]nfoqfnapmmah[/link], http://wqnfurnwysrk.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama