Maj nejm is "Roko"... "Džorč Roko!"

4. června 2007 v 14:07 | Synek z Ostravy
Předseda ČSSD Jiří Paroubek se setká osobně s prezidentem USA Georgem Bushem během jeho návštěvy Prahy. Bushovi sdělí postoj sociální demokracie k americké základně, uvedl Paroubek.....

Tak tu mame pondělek a v Praze to vypada jak v Bejrutu. Musel sem cosyk přes poledne zařidit kusek od hotela Hilton a chvilu sem myslel, že Jura Křoví z juesej je už tuna. Tolik policajtu na meter čtverečni sem neviděl ani jak zdrhnul Krejčiř s Kajinkem dohromady. Jak sem tak sledoval v koloně aut tych znuděnych pistolniku, co vysmjati jak Špidla na startu maratona, opřeni o všecko o co se opřit da, okukuju baby, řikam si, esli vubec tuši, že ten všemocny přileti asi tak za osem hodin.
Jediny, koho už včil moc netěši, že přileti taky velky potentat, je naš Jura. Zaprve Jura včil neni v čele statu a tak do celeho procesa nema jak zasahnut a hlavně zas ho nasrali na HRADĚ!
Jak si tak Jura doma s pomocou Zuzanky opakoval prvu lekcu z knihy "Anglicky za chvilu" a už nekoktal při prvej vjetě " Maj nejm is Džorč Parjubek, Aj jem fjučř prezident"..... zapnula Zuzanka rozhlas po dratě a v poludnich zpravach sobotneho vysilani vlachovky uslyšel ty osudove vjety!
Bývalý předseda vlády a ČSSD Miloš Zeman dostal od prezidentské kanceláře pozvánku na oběd s americkým prezidentem Georgem Bushem. Zeman Právu potvrdil, že přijede!
Jurovi musela zaskočit čočkova s klobasu! Tak zas Kubice, Langer, Bin Ladin a kdovi kdo ešče ho chce nasrat! Oni pozvali stareho jezevca a posilaju mu taxala na vysočinu!
"No a co?" reagoval Zeman. Na otázku, zda byl pozván z titulu bývalého předsedy vlády, odpověděl: "Jestliže dostanu pozvání a rozhodnu se to pozvání přijmout, je to jak jistě uznáte, moje soukromá věc."
Jura musel taku informaciju rozdychavat, bo do uterneho setkani s imperialistu moc času nezbyva a on bymu toho chtěl tolik podřistat! Tvrdik zhaňa kohosyk, kdo by překladal, bo v ČSSD taky lingvista neni a on nechce, aby to překladal kdokoliv z ODS, u kerych jazykova barijera neni, a včil zistil, že aji Miloš bude ochutnavat svičkovu a jatrovu polivku.
Předseda ČSSD by měl mít možnost s Bushem asi dvacet minut hovořit z očí do očí, chce prezidentovi USA osobně sdělit postoj sociální demokracie k americké základně
Jurovi nezbylo nic ineho, než to rozdychat z okna svojho noveho kvartyra a vydat cosyk statnickeho. Svolal vjernych z rudeho prava a svojmu oblubenemu komentatorovi Mitrofanovi, hned pochlustal diktafon svojima mudrama
Předseda ČSSD Jiří Paroubek, který se oběda také zúčastní, by se mohl se Zemanem vidět poprvé od jeho vystoupení ze strany před březnovým sjezdem. "Já myslím, že tam nebude sám. Pokud bude pozván, já to vezmu na vědomí, já ten oběd neorganizuji," řekl.
No tak vime všeci, že to neorganizuje Jura, bo zas americky prezident neni jen tak kdosyk a čemu by to měl organizovat bezvyznamny lokalni politik? Bo kdyby to jakymsyk omylem organizoval Jura, byla by tam asi ina sorta pozvanych... SRath a jeho několik bab, Ransdorf, Jakeš, Kočka, Sobotka a ostatni podivne kreatury.
Paroubka Zemanovo pozvání nepřekvapilo, protože ho považuje za významnou politickou osobnost. "Já k Miloši Zemanovi necítím žádné osobní nepřátelství. Kdybych nebyl člověkem tak velkorysým jako jsem, tak bych se choval trošku jinak, ale mně to není vlastní," poznamenal Paroubek
Tak to Jura ukončil hezku lži a my se mužeme všeci těšit, co zas zajtra Roko vyvede. Vzhledem k Bušovemu svjetovemu přehledu a jistej davce stejnych inteligenčnich schopnosti a vjedomosti, si možna synci pokecaju tak, jak kdyby chodili do měšťanky.
Z obležene Prahy.....
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrdinové kontra modrá stupidita Hrdinové kontra modrá stupidita | 5. června 2007 v 6:55 | Reagovat

Dobrý den, prapore hvězd a pruhů,

tak už ses rozvinul nad náma,

dobrý den, prapore našich druhů,

co jsme je vítali s džípama.

Dobrý den, radare, prostě welcome,

tak jsme se konečně dočkali,

dobrý den, radare, já ti tleskám,

kámoši usárnou mávali.

2 SKEPTYK SKEPTYK | E-mail | 6. června 2007 v 7:24 | Reagovat

Jura musil být při obědě přítomen, protože je přeci odborník přes stravování. Zkušenosti načerpal v RaJ! Jen má trochu potíže s angličtinou, ale jenom s jedním dialektem!

3 Hrdinové kontra modrá stupidita Hrdinové kontra modrá stupidita | 6. června 2007 v 7:36 | Reagovat

Skeptyku a s kterým dialektem?

" welcome magore z luhů " ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama