Roko prožil vrchol karijery

6. června 2007 v 11:07 | Synek z Ostravy
S Bushem se lišíme jen v názoru na radar, řekl Paroubek... věnoval Bushovi zlatou sponu do kravaty. Žádný slib ohledně radaru mu nedal. "Je to charismatický a zajímavý muž z trošku jiného těsta, než někteří evropští politikové, se kterými jsem se setkal," popsal Bushe Paroubek. Paroubek po půlhodinové schůzce v hotelu Hilton řekl, že tento rezervovaný postoj ovšem nijak neovlivní zájem ČSSD na blízkém spojenectví se Spojenými státy

Tak už to ma Jura za sebu. Podal ruku imperialistovi a jak pravy socan, sluboval mu vjernost až za hrob. Enem pry v tym nazoru na radar se liši. Vzhledem k všeobecnemu podvjedomi o inteligenci Buša je jasně, že to Jura trefil uplně přesně. Ani Jura neni zas tak vyhraněny k radaru, samotna jeho partaj tajně rozjednala umistěni radaru u nas a enem diky politickej situaci je to včil v rukach ODS a ne socanu.
Jura se hned vytasil do mediji jak si spolu fajně podřystali, jak si oba rozumi a jak to bylo fajne.
Přesvědčil vás prezident Bush, abyste kývli na radar?
Nemohl očekávat, že mě přesvědčí. To přece není otázka jedné schůzky. Ale argumentoval velmi logicky, byl na tu schůzku dobře připravený. Měl jsem z toho dobrý pocit. Nebyl tam ani milimetr nátlaku
No že tam nebyl ani milimetr natlaku, tak temu bych vjeřil. Čemu by americky prezident tlačil na bezvyznamnu figurku českej politiky? Jura mu je u prdele stejnak jak jeho nazory a to, že se spolem setkali je vjac dilem ochoty bodreho Texasana, než politicka prozřetelnost.
Použil Bush při jednání s vámi nějaký pro vásnovýargument?
Oznámil mi, že bude jednat s ruským prezidentem Putinem a snažit se získat jeho souhlas. Bude s ním otevřeně mluvit o tom, že Spojené státy nechystají žádnou past na Rusko a že chtějí mít v Rusku partnera a přítele. A to se neliší od pojetí politiky, jak ji dělá a bude dělat ČSSD
Oznamil mi.... ano tak to probihalo. Pro Buša je partner Putin, ve vyhledu možna Klaus a Topolanek, bo jejich stanovisko je duležite v otazce umistěni radaru u nas. Nazory jakehosyk opozičniho kašparka su mu volne, proto mu to enem oznamil.
Řekl jste prezidentu Bushovi něco, co pro něj mohlo být nové?
Já jsem prezidenta Bushe upozornil na jednu věc. Navštívil jsem místa, kde má být umístěn radar, a čeho se tam občané nejvíce obávají, jsou zdravotní důsledky radaru. Vláda by ve vlastním zájmu měla sestavit komisi odborníků, která by se zabývala možnými dopady na zdravotní stav obyvatelstva. Prezident Bush tuto mou připomínku vnímal a určitě ji také využije.
Jak klasicke.... Jura by už zas zakladal komise, kera by tři roky zišťovala davno veřejně dostupne informacije, jezdila po americkych radarach na dovču a pak by to buď šlo do kopra, bo by ten radar už davno stal, nebo by ho stejnak schvalila, mezitim by se v tej komisi vystřidalo paru Jurovych kamošu, aby si tež zajezdili po svjetě. Zdravotni rizika su nulove, riziko radara je v upoutani pozornosti celeho svjeta na našu malu zemičku, kera svojima paru pučenyma stihačkama muže možna chvilu branit Karluv most, ale sotva jakusyk vjetši zakladňu.
Mimochodem, mluvili jste s Georgem Bushem anglicky, nebo s tlumočníkem?
Použil jsem tlumočníka, protože šlo o naprostou přesnost překladu a kromě toho pan prezident mluví tak trochu texaskou angličtinou
Naprosta přesnost překladu přes tlumočnika! Juro, Juro, ty zas lžeš jak když tvoje milovane Pravo tiskne! Texaska angličtina! Tu by možna použival při neformalnim rozhovoru kajsyk u doutnika, ale inač kdo ma možnost si pustit jakykoliv prejav Buša, tak uzna, že v oficialnich prohlašenich mluvi naprosto korektně. To su vymluvy jak obhajoba diplomky od Grossa! Přiznej barvu, že anglicky umiš akurat "čejnž many vole?" a inač si sotva objednaš pokoj v hotelu. Na použiti tlumočnika neni nic špatneho, ale obecně to byva tak, že ti dva spolu kecaju a enem při čimsyk duležitym k vyjadřeni použiju tlumočnika, zpravidla ide o jednu vjeto či paru slov. Ale jazykova vzdělanost socanu je všeobecně znama a diky jejich vladě a jejich vyslancu do Brusela, sme tam paru roku robili enem statisty a zvedače ruky pro všecko, bo nikdo z nich neměl potuchu o čim se tam jedna. Vzpomentě na Špidlovu vjetu " Francuzky do tydna, Německy do mjesica a Anglicky do štvrt roka" Finalně se da jeho schuzka popsat, jako naprosta zbytečnost a taky se temu nikdo nevjenoval.
Vjetši poprask vyvolala naša ludovecka ministriňa. Ta v jakemsyk pomateni mysli nazpivala, či spišej navyla jednu sloku do noveho bezcelera v dějinach MP3 na internetu. Nema cenu to tu znova publikovat, bo z teho dilka idě mraz po zadach. Že su ludovci schopni všeckeho, to je znamy fakt ešče od dob nebožtika Luxa, ale že by kdosyk zrobil taku vlezdoprdelecku agitku, to tu od dob Husaka něbylo!
"Bývá zvykem, že si politici nějaké dárky dávají. A já jsem mu chtěla dát něco, co si zapamatuje, co si nebude moci hned tak splést s něčím jiným," vysvětlovala, proč se rozhodla právě pro CD s písničkou o radaru.
Parkanová doufá, že CD předá šéfovi světové supervelmoci při úterním jednání české a americké delegace na Pražském hradě
Kdyby to vydal vypity Vyčital, zorbil z teho parodiju, to bych jaksyk pokusal. nechapal bych to, ale co, každy je strujcem svojho mozka a enem by to dokreslilo jeho inteligenciju. Ale že se do teho zamoce člen vladya mysli to važně..... to mi pala nebere.
A aby teho nebylo malo, socani se citi dotčeni že na taku dobru agitku nepřišli sami a chcu to řešit v parlamentu!
Jásot jako při fotbale se ozýval sněmovnou poté, co se poslanci rozhodli zabývat písní, kterou nazpívala ministryně obrany Vlasta Parkanová pro amerického prezidenta. "Soudný člověk snad nemůže předpokládat, že si tu slátaninu Bush poslechne nebo dokonce zanotuje," míní Vítězslav Jandák
Soudny člověk hlavně chape, že se ten hit muže Bušovi aji libit, bo mu nerozumi ani slovo, tak nevim čemu by si to neposlechnul a aji kdyby mu to kdosyk přeložil.... v americe su zvykli, že tam v textach zpivaju o všeckym možnym, zpravidla ešče o vjetšich cyparnach a hlavně by temu nedaval žadny vyznam. Jakysyk opilec zpiva cosyk o tym, že ma ameriku rad. což v americe nazpivalo už stovky vjetšich es v oblasti pop mjuzik a do teho zavyje naša ministriňa. No a? Bušovi je naše vlezsdoprdelectvi vzdalene jak komentatorum CNN rozdil mezi Klausem a Topolankem.
"Nejoblíbenější český politik Vlasta Parkanová, ve které se snoubí ušlechtilost a intelektuální výjimečnost ODA, křesťanský cit KDU-ČSL a talent barové zpěvačky, nám na podporu našeho radaru zazpívala píseň, a to ne ledajakou. Parafrázi na starou socialistickou pecku Dobrý den, majore Gagarine," řekl ironicky Jandák.

Nový text písně vzápětí označil za "paskvil hodný české tradice". Přiřadil jej k příkladu hrdinských činů rakouských vojínů, citovaných ve Švejkovi, devótní protektorátní žurnalistice, budovatelským písním a agitkám 50. let, oslavné písni na kapitána Minaříka či kultovnímu songu Bič boží ze seriálu o majoru Zemanovi
A že se zrovna ozyva Jandak? Sam aktivni herec kdejake komunisticke sračky, představitel mnoha komunistickych prasat.... to je fakt ten pravy! No a zamotat do teho Bič boži, to muže enem hovado boži. Co na tym slavnym hitu bylo oslavneho?
Schválení Jandákova návrhu přivítali poslanci nadšeným jásotem. Přesto měli s jeho prosazením problémy. KSČM a ČSSD ale při opakovaném hlasování pomohl bývalý sociální demokrat Michal Pohanka
Jasnačka, přijali to s jasotem, bo konečně prve tema, keremu rozumi všeci!
Cely hit aji s klipem možete naleznut tuna:
Kdo chce znat pravdu jak to je vlastně s Vlastu Parkanovu a tym vysvjetlit cele to nedorozumněni, kliknite tuna:
A tak v celym tym rachotu kolon aut a samopalu v Praze, proběhla tiskem bez vjetšiho zajmu drobna zprava ze zahraniči. Radovan se už zas raduje ze svobody! Uřednici dosazeni za socanske vlady v kludu a pohodě nechali všecko na poslednu chvilu a Radovan je venku a neznamo kaj! Enem Jura už zas všecko vi!
Jasno o viníkovi, který zapříčinil nové zmizení již jednou uprchlého Krejčíře, nemají ani čeští politici. Zatímco předseda branného výboru Sněmovny Jan Vidím (ODS) vidí za propuštěním Krejčíře selhání orgánů v JAR, podle šéfa ČSSD Jiřího Paroubka je pochybení na české straně... "Vypadá to, jako kdyby ho chtěl někdo nechat uprchnout," uvedl Paroubek. Dodal, že je zvědavý, kdo ponese osobní odpovědnost, a připomněl, že když Krejčíř uprchl z vily v Černošicích, tak odstoupil policejní prezident.
Jura zase jaksyk opomjel jeden fakt. Krejčiřa pustili z vazby, nezdrhnul im jak jeho chlapcum při domovni prohlidce. Že to je jasny signal o přetrvavajucim bordelu kery tu zavedli socani, to je jasne.
Tak sem sam zvjedavy kde se nam Radovan vynoři a jak bude hon na Bluda pokračovat dalej
Pjekny den bando!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vašek Vašek | 14. června 2007 v 0:18 | Reagovat

Sakra, kde se flákáš Synku?

Nezdá se Ti, že Tvůj blog začíná pomalu zasmrádat?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama