Trapnost až na kost, Jura zas v TV

22. června 2007 v 11:21 | Synek z Ostravy
Vláda Mirka Topolánka (ODS) ve středu ustála ve Sněmovně hlasování o nedůvěře, kterou iniciovala ČSSD. Sociální demokraté chtěli vyslovit vládě nedůvěru kvůli tomu, že koalice minulý týden neumožnila, aby Sněmovna debatovala o údajné korupční kauze vicepremiéra Jiřího Čunka (KDU-ČSL). Podle Topolánka bylo hlasování jen ztrátou času....

Tak tak, jak najlepši upozornit na svoju bezvyznamnost? Staň se hvjezdou reality šou, nebo vstup do politiky. Bo Juru do žadnej vily nevzali, vsadil svoju bezvyznamnost na politicky špalek.
A bo Jura Roko miluje vrčeni kamer, švekovani objektivu na vlastnu hlavu a najvjac ho rajcuje blikani blesku, nevynecha jedinu možnost, jak se dostat k vlastnemu orgasmu před celym narodem. Proto je jeho partyja už v čil zapisana u Gvinesa, bo žadna jina bezvyznamna opozična strana na celym svjetě, nema tolik tiskovek ke každej cyparně, co se tu šustne. Jura ve svojej velikosti se dokazal nacpat k Bušovi, dokazal se vyjadřit k všckemu co se stalo, či stane a kdybyse ho ptali na kvadraturu kruhu, aji to by s přehledem před kamerami vyřešil. Proto je o tolik lepši, jak Chuck Norris.
Všecko je to fajne a Jura zaři jak ISS nad nama, kdykoliv se na něho kdosyk zaměři. ale furt to nema taky dopad, jak když ma šancu procpat se do TV! A tak využil jednu za mala možnosti, kere ma a velmi sebejistě, s vyrazem vexlaka, keremu zavedli Euro v celej Evropě, se pustil do boja s vladu.
Vládu podpořili i bývalí poslanci ČSSD Miloš Melčák a Michal Pohanka. K vyslovení nedůvěry kabinetu bylo třeba 101 poslaneckých hlasů, levice jich ale získala pouze 97... Pro kabinet hlasovalo 101 poslanců.
Výsledek hlasování byl předpokládaný, protože opozice nemá ve Sněmovně potřebný počet hlasů. "Je to pro mě jenom ztráta času, kterou jsme mohli věnovat užitnější práci," řekl Topolánek po hlasování.
ČSSD ale hlasování zdůvodnila etikou a tím, že chce dát šanci malým stranám (lidovcům a zeleným) vyjádřit jejich názor. Vládní zelení i KDU-ČSL ale kabinet podpořili
Ty ušlechtile kidy o jakesyk šanci se ke komusik přidat..... ale kdeže, enem JA JA JA JAjinek Paroubek citil možnost oblažit narod svojima nechutnostma. Vyblili se všeci z opozicije, ruku v ruce, tak jak sme od bolševickoružoveho bastarda zvyknuti.
Jednou pro vždy musí někdo pojmenovat cíle a cesty k jejich dosažení, které růžovorudá koalice s krycím názvem KSČSSD používá. Měl to být krach Topolánkovy vlády, ostudné a potupné poslední chvíle společenství ODS s KDU-ČSL a SZ. K čemu však došlo ? Paroubek riskoval hlasování i v pozici, kdy mu muselo být jasné, že prostě 101. hlas mít nebude. Znamená to tedy, že hlavním jeho cílem bylo dostat neomezený prostor v přenosu televize a vyzvracet na občany snůšku nechutných, ničím nepodložených, lživých a hlavně demagogických blábolů, které měli zahřát u srdíčka jeho oddané stádo a zmobilizovat jej k dalšímu revolučnímu boji za tzv. "sociální spravedlnost", rozuměj - JÁ, JÁ, JÁ chci být premiér.
Je zcela evidentní, že bývalý agent Rokko se nikdy nesmíří s tím, že mu vzali jeho nejoblíbenější hračku - neomezené rozhodování o této zemi, životech lidí v ní a přístup k rozdělování peněz vybraných na daních od těžce zkoušených zaměstnanců a podnikatelů. Však vždycky malinko ukáplo i směrem k "Lihovému domu" a bylo dobře. Biolíh, Bamberg, čachry pozemkového fondu, Liberta, 60-ti miliardový tandem Gross-Krejčíř, kakaový Bob, starosta Péťa a další vymoženosti vlády "sněhově čistých růžových odborníků" jsou zapomenuty, pomalovali se válečnými barvami a s pomocí bratrů Komančů se vydali na válečnou stezku
Všecko zle je k čemusyk dobre. Škoda, že take hlasovani neni večer, pjekně v přimym přenosu a na všeckych stanicach, mimo ČT4. To by byl orgasmus!
Kdo by sem spadnul z marsu, či kdyby kdosyk kajsyk lozil po horach, neměl žadnu možnost aspoň chvilu sledovat, co se tu v tej republice robi, vratil se tuna, pustil televiziju, tak v panice vjetši jak při zaběrach na atomovovy vybuch ztohoven, by musel okamžitě balit všecky nejnutnějši vjeci a se slzu v oku v klusu opušťal republiku!
Bo co se tu všecko na nas vali, to je jak Tsunami! Paru vyvolenych s nažranyma břuchama bude překračovat zubožene spoluobčany, keři po všeckych reformach nemaju ani co žrat, ani na doktora a zatim, co se kolem nich bude prohanět sorta vyvolenych v medvědach, oni se budu střidat u stanu armady spasy a žebrat polivku.
Hlasování o nedůvěře předcházela rozprava, ve které vystoupili opoziční poslanci s kritikou vlády. Koaliční poslanci na ni nijak nereagovali. Podle Topolánka bylo jen potřeba projevy opozice vydržet.
"Jde nám především o to upozornit veřejnost na nepřijatelné praktiky koalice," řekl na úvod předseda ČSSD Jiří Paroubek... Šéf KSČM Vojtěch Filip připustil, že se opozici pravděpodobně nepodaří získat potřebných 101 hlasů k vyslovení nedůvěře vládě. "Neztracení důvěry ale neznamená, že vláda získá důvěryhodnost," dodal
"Mirek Topolánek a jeho vláda neříkají o těch připravovaných reformách lidem pravdu. Kdyby jim říkali pravdu, museli by přiznat řadu skutečností, které staví plánované daňové a rozpočtové změny do zcela jiného světla. A proto, aby se lidé nedověděli pravdu o těch takzvaných reformách, tak vláda lže. Lže ráno, lže v poledne a lže o takzvaných reformách i večer." Bohuslav Sobotka
Apokalypsa psa se bliži!!!!! ale zufaly narode nebreč! Našel se tu jeden statečny se svoju družinu... sam VELIKY JURA ROKO PAROUBEK a jeho soldateska! Hlavnim bojovnikem a strategem celej očisty a zachrany naroda, bude marketingovy guru, ker dokazal položit aji statni monopolni ČSA, sam velky Tvrdik a jeho pravu ruku bude narcisticky pitomec, ovješeny vlajkama, přitelkyněma a manželku, doktor omylem MUstr. David SRATH!
"Tato vláda naší zemi dokonce škodí. Předně je eurofobická až eurodestruktivní, proto jsem přinesl tyto vlaječky. ... Já osobně mám velmi rád naši českou vlajku." David Rath
Hlavni sila je v podpoře tych mravencu za velkym Juru, demogratu od narozeni, komunistickej ludovej strany pro všeckych bezmozku.
Korunu všeckemu nasadili soudruzi předanim jakychsych tryček. Že opakovany vtip neni vtipem a s taku taškařicu už přišli kdysyk Zeleni, to socdemackym pitomcum nevadi. Oni znaju z hystorije, že dycky kradli a dycky krast budu. Od peněz při mněnovych reforamch, přes všecky technicke patenty, až po nazory, kere nikdy neměli.
Zelené poslance kritizoval ve svém projevu předseda zahraničního výboru Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Podle něj rezignovali na boj proti korupci. Pro zelené připravil "malý dárek", zelené tričko s nápisem "I já jsem Čunkův hlas". Ministryně školství Dana Kuchtová (SZ) jej s úsměvem převzala.
ČSSD tak parafrázovala loňské vystoupení zákonodárců SZ, kteří přišli do Sněmovny se zeleným tričkem s nápisem: "Ani já nejsem Paroubkův hlas pro spolupráci s KSČM"
No poprava se nekonala, paroprase zas muže snit o velkym navratu, ke keremu dufam nikdy nedojde a my se možeme těšit zas na jakusyk politicku pornografiju v přimym přenosu. A kdyby kdosyk nevjeděl a našel odvahu kukat na kysňu, tna je paru muder, kere tež padly při pruniku KSČSSD do televizniho vysilani:
"Vláda Mirka Topolánka žije již pátý měsíc svůj podivný a neužitečný život, její činnost vede k rozdělení země na privilegovanou a neprivilegovanou část občanů, k velkému sociálnímu pnutí. Tato vláda neumí vládnout, je plná skandálů, vulgarity, ale také tmářství a ještě má svého prvního vicepremiéra. Jak špatně tato vláda začala, tak špatně také skončí." Jiří Paroubek (předseda ČSSD)
Pan premiér tady křičí "já tě zabiju", "es kommt der Tag", opět oblíbená citace, neodpovídá na otázky podle hesla - zeptejte se mě, na co chcete, já vám odpovím, že zelenina byla docela dobře osolená." David Rath (ČSSD)
"Tato vláda ale chápe Evropu jako nepřátelské teritorium, jako prostředí boje všech proti všem. Ústava je shit, patří ji zakopat pět sáhů pod zem. Předseda ústavněprávního výboru Evropského parlamentu Jo Leinen je Lenin." Lubomír Zaorálek (ČSSD)
O vikendu bude chcat, ale stejnak je furt lepši isť kajsyk ven zmoknut, než čitat či posluchat v televiznich debatach vyblitky a zvratky rudochu.
Pjekny vikend bando!
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama