Jak ulovit mladu babu

12. července 2007 v 9:57 | Synek z Ostravy
Stanul v čele sociálních demokratů, dosáhl i na křeslo šéfa vlády. Má podsaditou postavu, své tmavé vlasy si češe na pěšinku a obhajuje spolupráci s Ruskem. Až doposud to byly hlavní atributy, které měly společné německý exkancléř Gerhard Schröder a český expremiér Jiří Paroubek. Nyní k nim přibyla další, v mediálním světě nejviditelnější věc - oba opustili své manželky a navázali nový vztah. V obou případech s blondýnkou, vždy o zhruba dvacet let mladší

Na uvod taka mala hadanka pre všecky zahranični studenty, turisty či ludi, co se o politiku moc nezajimaji.
V přitmi připomina řeznika z Hostela, otekly ksicht, tři brady, uhrančivy pohled kdykoliv je v dosahu kamera či foťak, postava jak sud od medu, antisportovec ale fanda jedneho slavneho klubu, každu vjetu začina slovy "tak podivejte se..." ma pochybnu minulost s nadechem kriminalniho prostředi, dycky se umjel ze všeckeho vylhat, pořidil si o dvacet let mladšu a relativně atraktivnu milenku, opustil svoju staru neatraktivnu manželku, je o něj zajem v bulvaru... kdo je to?
Džek Nikolsn? Princ Čarls? Mik Džegr? Ozzy? Michal David?
Ale kdeže... modři už vjedi! Jura Roko Parubek!
Celu dobu furt čakam, kdy se jaksyk provali, co za tym všeckym je. Prvotni šok naroda nad ztratu laskaveho a bodreho tatika v českej politice se do bulvara dostala zpověď všeckych učastniku.
Na prvni pohlad to vypadalo, jak scenka z jakehosyk učesaneho filma. Jura přichaza domu, oznamuje svojej manželce že už tak jaksyk jeho laska a city vyšuměly a už ani ovarove koleno, česnečka či buchty ho u rodineho krba neudrža. Rodina v čele se synkem, kery řeši po kym se bude menovat jeho děcko, bo ho ma za svobodna, chapajuca manželka s knedličkovu polivku tak ti všeci mu doporuča, abyse na chvilu uklidnil na chalupě a všeci dufaju, že to stareho jezevca přejde. Jura za paru měsicu v samotě potvrdi čakajuci manželce venčici jejich psisko, že se rozvedu, bo inač ho to všecko semele, navic měl paru jakysych pracovnich cest v doprovodu mu přidělene tlumočnice a jakysyk gyzd ho mobilem vyfotil na letišťu a včil bulvar spekuluje, co to je za babu. Chvilu zvažuju esli ju zrobit Jurovu nemanželsku dceru, ale bo je Jura čestny politik, tak radšej hodi do mediji prohlašeni že se bude rozvazat a tym uchrani rodinu od stinu pochybnych spekulaci a vyhne se nalepce "vječně druhy Topolanek" bo ten už jakusyk novu babu ma a usvjedčil ho bulvar. To prohlašeni už aji sam napisal podepsal celu rodinu a poslal všeckym novinam v republice. Zuzanka to všecko chape, je ptřesena hyenismem bulvarnich novinařu a tak jak dycky, ve všeckym se svojim čestnym a rovnym manželem suhlasi.
Krasne jak film od Menzla, no ni?
Realita byla trošku inači.
Utajený poměr, o kterém se v politických kruzích už několik měsíců šuškalo. Tak se dá popsat vztah šéfa ČSSD Jiřího Paroubka a tlumočnice Petry Kováčové. Štíhlá blondýnka, která za dva měsíce oslaví čtyřiatřicáté narozeniny, se v blízkosti Paroubka pohybuje více než dva roky. Byla po jeho boku, když stoupal ve své kariéře nahoru i padal dolů. Jiří Paroubek je pověstný tím, že i na zdánlivě pro něj nevýhodné situaci dokáže najít pozitiva, zdůraznit je, a využít k získávání politických bodů. Podle reakcí jeho, i jeho okolí, poté, co Blesk začal spekulovat o mileneckém vztahu s třiatřicetiletou překladatelkou Petrou Kováčovou, lze usuzovat, že přinejmenším první fázi "krizové" komunikace předseda socialistů zvládl na výbornou
Ano, všecko bylo inač, než se nam Roko snaži nadřystat. Asi cosyk doma řekl, asi to bylo v podobnem duchu jak sem pisal vyšej, ale zcela určitě neřekl doma taku drobnu noticku, že už se několik tydnu taha s novu babu. Zni to sice "děsně chlapácky" přijit domu a všecko na rovinu řikat manželce, ale takemu obrazu jaksyk kazi ram to, že Zuzanka neměla o novej babě ani potuchy! Hrdina opět ukazal svoju pokřivenu povahu.
Ačkoli dnes totiž nejen z médií zaznívá soucit se Zuzanou Paroubkovou, je zřejmé, že dříve mu příliš politických bodů nepřinášela. Zcela oprávněně žalované titulky některých bulvárů o tom, že ji na "čarodějnice" může upálit, tomu budiž důkazem
Otazka kera každeho napadne při pohledu na Quasimoda v čele socdemackych vyžirek a jeho novu muzu je jasna. Čim si ju Jura asi tak ziskal? Co skryva před narodem, že mu podlehla mlada a pjekna baba, kera by mohla byt jeho dceru? Je cosyk, co narod nevi a čim Jura dokazal paralyzovat taku mladu holku? Kde? Dyk se vi, že je paru roku mrtvy naspodek a jak se tak mrknete na jeho vzeřeni, nechapete už vubec. Naštěsti nam mlada Rokovka poskytla vysvjetleni:
Na otázky typu: "Co na něm vidíte?" Kováčová vždy odpovídá stejně. Jiří Paroubek ji "intelektuálně stimuluje", což je pro ni rozhodující. "Pro mě je na muži nejdůležitější intelekt. Pokud ho nemá, budu si s ním klidně povídat v kavárně, ale nemíním s ním trávit celý svůj volný čas. Na to jsem náročná.
Nejvíc sexy na muži je mozek" "Na první pohled mi byl nesympatický. Velmi. Působil jako asi na spoustu lidí - přísně, zasmušile," řekla v rozhovoru pro deník Aha! Petra Kováčová. Později ale změnila názor. "Zjistila jsem, že má smysl pro humor, rozhled a mnoho dalších vlastností," dodala.
Tak MOZEK! Jura si asi nechal zrobit ultrazvukem fotku a tu ji ukazal. Bo inač jaksyk nechapu, jak ta slečna mohla vystudovat vysoku školu, když po tymto svojim prohlašeni šahla po Jurovi. Co asi zaujalo Juru?
Paroubek svoje sympatie ke Kováčové naplno projevil už v nedávno vydané knize. V kapitole Ženy zahrnul Kováčovou mezi ty, které oplývají fyzickou i duševní krásou. Ještě s tehdejší vládní mluvčí Lucií Orgoníkovou prý obdivovali Kováčovou na všech zahraničních cestách. "Obě krásné, vždy na úrovni situace perfektně oblečené a dokonale profesionální," popsal obě ženy Paroubek
Hehehe no bo mam jaksyk zdroj přimo v oblasti lidi, keři se pohybuji v blizkosti politiku naslužebnich cestach, tak sam vim kolik teho je pravdy a kdyby došlo na lamani chleba, tak třeba letušky z vladni letky strči obje do kapsy aji v přestrojeni za ježibabu. Jura ale utnul všecky kanaly k informacijam a zakazal hlavně Zuzance tlachat s kymkoliv o jejich vztahu. Aji tak už su venku prve zvjesti o drobnych rozdilach v nazorech mezi mladyma.
Nic ale není ideální. Už teď má Kováčová ke svému příteli podobné výhrady jako jeho manželka Zuzana. I Kováčová si totiž stěžuje, že Paroubek čte jiné knihy a dává přednost jiným filmům než ona.
Po prvních narychlo poskytnutých rozhovorech je Kováčová už opatrnější: na dotazy už chce odpovídat jen přes e-mail. "Nejsem politik ani popová hvězda, " vysvětluje. Spekulaci Blesku, že Paroubek své ženě Zuzaně, se kterou se hodlá rozvést, a jíž slíbil zanechání majetku a finanční podporu, zakázal komunikaci s medijí, nemá cenu rozebírat. Snad jen podotknout, že to šéf socialistů důrazně popírá
No ale možna to je enem taka marketingova bublina.
A tak v nastalem politickem prazdnu zaujala enem opjetovna snaha zkrachovaleho kotelnika uchazet se o post PREZIDENTA!
Jedním z možných protikandidátů Václava Klause by mohl být bývalý československý ministr zahraničí Jiří Dienstbier (70). Zatím není nominován, ale o případné kandidatuře podle pondělních informací jednal se senátory
"Nějaké sondáže už za sebou mám, ale vážně se o tom bude mluvit až po prázdninách. To je vše, co k tomu mohu říci," sdělil Právu Netají se ale tím, že případná kandidatura připadá v úvahu za podmínky, že se na ní shodnou strany napříč politickým spektrem. Pro zvolení je potřeba v obou komorách dohromady 141 hlasů
No nevim pro koho by mohl byt zrovna on přijatelnym kandidatem. Je fakt, že to je byvaly komunista, disident, socan a bezbarevny duchodce, kery by byl rad kdyby vydržel aspoň to jedno volebne obdobi a rad by pak přenechal židlu Jurovi, ale vjetšině poslancu je asi stejnak ukradeny.
Jurovi by to asi vyhovovalo, bo jak nam už stačil nadřystat tak:
"Zemana mohu vyloučit, nemá o to ani zájem," odpověděl Paroubek na otázku, jestli je Zemanovo jméno mezi možnými kandidáty Příští prezident by podle šéfa sociální demokracie měl být proevropský, nadstranický a měl by mít pochopení pro sociální situaci občanů. Jako příklad uvedl exprezidenta Edvarda Beneše. "Ten říkal: Mám takové názory, jaké má vláda," poznamenal Paroubek. Klaus je podle něj příliš aktivistickým prezidentem. "Každý pozná, na které straně stojí," poznamenal Paroubek
No naštěsti maju přijit hice jak cyp a pry bude aji okolo štyrycitky. Třeba se pak rozjasni aji na politickem nebi. Ale to asi ni, bo na to tu čakame už dost dluho.
Užite si krasneho slunečneho vikenda.
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fany Fany | 13. července 2007 v 20:29 | Reagovat

K dvacetiletému hrochovi se sexy mozkem je škoda slov. Jediné co je zajímavé je, že nevěděl o několikaletém vyjednávání socanské vlády s USA o radarové stanici. Tedy vláda to věděla, ale Pupkovi to nikdo neřekl. To je řízek, ne řízek ne. Je to vůl.

O Dientsbierovi platí to samé. Škoda slov atd. Hlavně že Václav Havel říkal, že by presidentem měl být někdo mladší nebo žena. Zajímavé že najednou je zase všechno jinak.

2 L.M. L.M. | E-mail | 30. července 2007 v 8:07 | Reagovat

V přitmi připomina řeznika z Hostela, otekly ksicht, tři brady, uhrančivy pohled kdykoliv je v dosahu kamera či foťak, postava jak sud od medu, antisportovec ale fanda jedneho slavneho klubu, každu vjetu začina slovy "tak podivejte se..." ma pochybnu minulost s nadechem kriminalniho prostředi, dycky se umjel ze všeckeho vylhat, pořidil si o dvacet let mladšu a relativně atraktivnu milenku, opustil svoju staru neatraktivnu manželku....., kdo je to?

A. Džek Nikolsn?

B. Princ Čarls?

C. Mik Džegr?

D. Ozzy?

E. Michal David?

F. Daniel Novotný?

F. je správně!

3 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

4 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

5 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

6 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

7 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

8 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

9 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

10 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

11 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

12 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

13 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

14 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

15 Máca Máca | 8. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Zkurvení modří ptáci Obereme Důkladně Spoluobčany

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama