Šokujici odhaleni! Neni to školačka!

2. července 2007 v 10:21 | Synek z Ostravy
Nedělni dopoledne stane se, pro jedny chvili nudy. Kdosyk se vali jen tak po lese, iny vyvali sudy!
To je síla! Minimálně dva roky vodil Jiří Paroubek celou republiku a hlavně manželku za nos!

Tak tomu se řika kanec! Jak začal minuly tyden Blesk spekulovat o Jurovi a jeho tlumočnici, bral sem to jako dobře zrobene pijarko na letni okurkovku, kdy zoufali novinaři honi po českych kotlinach každu cyparnu a ani na tiskovky v režiji ČSSD už nesu take fronty.
Jura, ten symbol čistoty a proste levičacke duše, ten vjerny a dycky chapajuci manžel, kery pro čest svojej ženy dokazal aji k sudu hnat bulvar, ten kery dycky kategoricky odsuzoval Topolanka a jeho novu babu, tak ten totem socialistickej moralky, kdy rodina dycky byla zakladem statu nam LHAL!
Pravda, v kožuchu měl daleko vjetši VEŠ, samotneho bigamistu a narcistickeho povaleča, kamoša kery jak nema minimalně dvě baby tak se v noci odkope, samotneho plejboja socanu SRatha, ale bral sem to tak, že aby strana vypadala moderně, jakusyk figurku podobneho raženi si dycky najde.
Pak se tak v polednim horku rozvalite u kompa, z nudy pustite internet a nestačite se divit!
Předseda ČSSD Jiří Paroubek a jeho žena Zuzana vydali společné tiskové prohlášení, ve kterém vysvětlují, že se rozhodli ukončit manželství.
Před několika měsíci jsme se společně dohodli na ukončení našeho manželství a našem rozchodu. Právní zástupci v současné době na rozvodu pracují. V současné době nežijeme již určitou dobu ve společné domácnosti, přesto jsme v poslední době společně plnili celou řadu společenských povinností. O celé věci byli dosud informováni jen naši nejbližší přátelé a příbuzní. Neviděli jsme důvod informovat zatím o našem rozhodnutí veřejnost.
Kampaň Blesku, která v těchto dnech probíhá, celou věc změnila. Náš rozchod je přátelský a vládne mezi námi dohoda i pokud jde o rozdělení společného majetku.
V Praze dne 30. června 2007 Jiří a Zuzana Paroubkovi
Prohlášení Jiřího Paroubka k rozchodu s manželkou
Jsme dohodnuti, že i v dalších letech budu podporovat veřejně prospěšné aktivity své současné manželky Zuzany Paroubkové. Po ukončení své politické dráhy se chci podílet na její veřejné činnosti výrazněji.
Prohlášení Jiřího Paroubka k současné osobní situaci
V posledních týdnech se mou partnerkou stala slečna Mgr. Petra Kováčová.
Jiří Paroubek
A bylo vymalovane! Jura, po vzoru inych a hlavně uspěšnějšich politiku, vzal razantně vjeci do svych oteklych pazur a vrhnul se do života s elanem a novu babu. Jeho vjerny kamoš Krampol kdysyk s oblibu řikal, že z jara ma chlap vymest chalupu i s babu. Jura se o cosyk opozdil a vymetl třipokojak až začatkem prazdnin.
Cela ta vjec potvrzuje enem jeden fakt. Jura je lhař a byvale vekslacke manyry su v něm zakořeněne stejnak hluboko, jak Marxismus - Leninismus. Nejde enem o to, komu kdy lhal či nelhal, jak se chova v sukromi a koho ma po svym boku. Jura hlavně neni originalni, bo zas ho předběhli ini a jak si v zaplacenych pruzkumach ovjeřil, českemu voliči je uplně fuk, koho kdo ma doma a koho ma bokem.
Jura kdysyk vyhrožoval všeckym socanum, že celu stranu zmodernizuje. Jak je vidět, začal tvrdě a nekompromisně... rovnu u sebe! Zmodernizoval si domacnost a vylepšil doprovod. Otazkou zustane, či to bude kajsyk vidět. Jedno pozitivni v tom je určitě. Medija maju dva měsice o čim pisat. To budu same dotazy, spekulace, fotky, hledani a nachazeni, tu rozhovor s Juru, tu zas se Zuzanku, do teho paru drbu o tej jeho novej a Jura ma na dva měsice zajištěnu popularitu a titulky ve všeckych novinach. Esli tym sledoval zvednuti zajmu o jeho otylu postavu, to se mu asi v tychto dňach povede.
Jaky dopad to ale bude mať na preferencea voliče, to zatim zustava zahadu. Jura sice kopiruje upsěšne politiky z celeho svjeta, ale jaksyk zabudnul, že jeho voličska zakladňa je trocha ineho složeni. Milenky, excesy, prusery a vyrval... to su přece znaky tych rozmazlenych pravičackych zloděju, co okradaju poctivych pracujucich aby v klidu a pohodě utracali ty nakradene prachy s manželkama, milenkama, kurvama a podobně.
Jiří Paroubek odchází z dlouholetého svazku k mladší partnerce podobně jako jeho rival Mirek Topolánek, jehož za vleklou a veřejně probíranou manželskou krizi v minulosti několikrát hlasitě popíchl.
Socialisticky volič o takych prasarnach enem sni, občas se kajsyk ožere, povali Maňu odvedle či kozu v chlivku a maximalně nafackuje doma starej a děckam, bo ma teplu desitku v ledničce. V nedělu vyjimečně nejde před objedem na jedno do hospody u Stroma, vezme staru a děcka k vjetnamcum do mistiho obchoďaka, nakupi zaručeně prave štyřpruhove adidas supravy, dorazi domu, daju si segedin k objedu a s lahvačem v pazuře usedne k televizi z pujčky u Providenta. Tam vyslechne mudra od svojeho lidra Jury, kery mu zas potvrdi to, co už dřystal v hospodě Belzebub, že všeci včil nahoře kradu a okradaju aji tych na podporach, natěšeny na vyše davkyaž to Jura zas převezme poplaca svoju staru po řiti a laskavje ji vysvětli, že TOTOK je jejich GURU! Jura s manželku v zaběrach jak idu společně k urně, jak spolu laškuju na chatě, Jura jak tvrdě odsuzuje tych pravičackych prasaku, co robi děcka mimo svoju ložnicu, Jura jako bodry hostitel, Jura jako chapajuci manžel, Jura kery svjřil manželku vizažistam aby ukazal narodu, že každa baba muže byt pjekna (pokud mate prachy a trpělivost) a dycky kajsyk v rohu zaběra jeho manželka. Žadna chemicka blondyna, žadna MISS ani ina kandidatka pornoprumysla.
Včil dojde k totalni zmateni mysli. Jura ma BABU! Jeho manželka, zalezla v kapuci venči jejich jezevčika, zatimco se Jura v Chorvatsku vali u mořa s jakusyk blondynu! Voliči socanskeho života ztratili VUDCA! Už to nebude nikdy tak čiste! Mamo dalši nas ZRADIL! Přišti volby budu volit Grebenička! A odliv voliču je jak Tsunami.
Sam sem zvjedavy, jak voliči vezmu Jurovu zradu. Ty pruzkumy budu chvilu opatrne, bo nikdo přesně nevi na co se pytat, ale mam jaksyk v nosu, že to straně socdemackych bolševiku moc nepomuže. Včil je možna velka šanca k nastupu opozični kliky v řadach socanu. Taky Škromach by včil mal vyrazit k zavjerečnemu steču, bo nikdo iny tolik na stranu nepluvnul, jak jejich předseda!
Tož popřejme mladym ščasnu cestu do života a těšme se, co se bude včil robit!
Toto leto zda se, jakesyk podivne....
Vaš Synek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama