Hú is Hú v ČSSD - Standa Gross

12. října 2007 v 12:45 | Synek z Ostravy
Dneska trocha odbočim od našeho populurniho a vječně druheho politika, všeckyma milovaneho Jury "Roko" Parubka a mrknime se na novodobeho multimilionařa a upřimneho chlapca - Stanika Grosse.

Tož trocha faktu:
Standa Gross - 30.10.1969
Vystudoval Dopravní průmyslovku a zcela nestandartně práva. Po maturitě pracoval krátce v Lokomotivním depu v Praze- Vršovicích jako elektromechanik. Stanislav Gross stihnul během politické kariéry vystudovat právnickou fakultu, jeho disertační práce však prý záhadně zmizela. Dá se plnohodnotně studovat náročnou vysokou školu a zároveň se stoprocentně věnovat politickým záležitostem? Nedá a navíc - do vrcholné politiky již mají být nominováni lidé s patřičným vzděláním a zkušenostmi z běžného života. Stihnul se stát díky personální politice ČSSD premiérem, byť slaboučkým a v Evropě zcela neviditelným díky absenci znalosti cizích jazyků a nulovému zahraničně politickému rozhledu. Když už byl nucen vycestovat do Bruselu, viděli jsme zajímavý obrázek: premiéři zemí EU se mezi sebou družně bavili, zatímco doma sebevědomý Gross postával skromně osamocen v koutku. Byl i nejpopulárnějším politikem, i když jeho popularitu mu zajistil chlapecký kukuč více než státnické činy.
JUDr. Stanislav Gross během svých studií na právnické fakultě složil státní zkoušku z německého jazyka. V zahraničí však němčinu nepoužívá.

Státní zkouška z cizího jazyka je zkouška, jejíž úroveň garantuje stát. Všichni, kteří tuto zkoušku složili, by měli mít státem garantované znalosti.
JUDr. Stanislav Gross tuto státní zkoušku složil na právnické fakultě. Na této fakultě studoval při zaměstnání. Vedla studia stihl pracovat jako ministr vnitra. Pokud JUDr. Stanislav Gross neovládá němčinu a nechal si z ní napsat státní zkoušku, jde o podvod nejen Grossův, ale i o podvod ze strany právnické fakulty. Státní zkouška se skládá před komisí. Pochybení jediného člověka je tedy vyloučeno.
Pokud mají novináři opravdu zájem řešit problémy pana JUDr. Stanislava Grosse, pak si jistě ověří i jeho němčinu a okolnosti udělení jeho státní zkoušky z tohoto světového jazyka.
Dobre jak CYP! no ni?
Ale pome to trocha proklepat co si tak jeden zapamtuje.
Stanik se kdysyk stal takym tym korunim princatkem a pod svoje křidla si ho vzal samotny Miloš "Becher" Zeman. Tež na jeho nalehani se Stanik pustil do teho studija prav.
Stanik ovšem časem svojeho guru hodil přes palubu, bo Miloš určitě mal signaly, jak se Stanikovi daři. Z vlastneho zdroja vim, čemu se mu ty studija protahli. Nebylo to pry ani tak tym, že by Stanik nestihal, jako vjac tlakem studentske rady fakulty, kera zistila jak se Stanik prokopal přes ruzne uslužky až do třeťaku a pak na něho jakž takž dohliželi a posledni dva roky Stanik překusaval štyry roky.
Prvy pruser si vybavuju s jeho obecnim bytem. Kdosyk už v dřevnich dobach Stanikova političeni zistil, že mu magistrat, jako svobodnemu! přiklepnul statni byt 4+1 Trocha se to propiralo, Stanik pak jaksyk z teho vyvaznul a začal zufale hledat babu aby v tym kvartyru nebyl sam. Byl trocha zufaly a jak sam ve svej najivitě přiznal v jednym z prvych vydani tehdy oblibeneho PEŘIČKA, že on po babach kukal, ale ony po nim ni.
V době hladu po informacích o sexuálních životech slavných ho zvhrlostmi posedlá milenka fotografa Saudka Sára vyzpovídala v pořadu pro dospělé PEŘÍČKO, ještě když to připomínalo jednu velkou postel, kde se v desítkách polštářů potkávaly známé celebrity. Již tehdy se Stáňa upřímně vyznal z toho, že on o ženy zájem měl, ale ony o něho ne e, že mu vlastně v jeho osidlech uvízla jediná a tu pojal za manželku.
Jojo mlady a nadějny socan tak dluho bludil poslaneckym barakem, až narazil na kantynsku, kera ho okouzlila. Než se stihnul zdražit panak bechera v kantyně, byla svatba velika a jeho vyvolena našla v rodnym listu a prazdnej hlavě tři buňky, nebo možna muňky po Rotšildovych předkach a šlehla s robotu v kantyně. Vrhla se na prodej Amvaja a stala se novodobu zlatokopku v dějinach tejto pochybnej firmy. Stanik raz aji přiznal, že jeho Šarka zarobi vic jak on.
Strmá politická kariéra stoupající hvězdy Ministra vnitra si žádala obklopit se atributy blahobytu. Mladá rodina si pořídila útulný byt v Praze na Barrandově s krásným výhledem, bazénem a brzo dotvořila kolorit Barrandovského sídliště. Bylo by jistě zajímavé prozkoumat demografický vzorek těch dobrých lidí, co tuto končinu osídlili v nových moderních bytových domech
Karijera letěla raketovym tempem a Stanik za chvilu ovladal celu policiju. Založil si vlastni tym policajtu - Mlyn a začal fizlovat ve velkym, bo jak tak blumal parlamentem, dycky se mali najlip ti, co hodně věděli na hodně ludi.
Prokopal se až na post najvyšši a stal se najmladšim premijerem v dějinach Rakousko-uhersko-československo-česke republiky.
V tu dobu už republika připominala policejni stat a Stanik musel mať narvany trezor kompromitujicima materialama. Kosa padla na kamen jak se začlo zišťovat, kdepak ten nadějny a upřimny premijer vzal prachy na svuj barak. Osobně mam pocit, že to odstartovala fotka ze Stanikova sukromi, kde ležerně sedi ve svojim obyvaku, v pozadi je vidět bazen a ten koloťuk ma na sobě triko s logem velke stavebni firmy!
V pohádkách se sice dětem vtlouká do hlavy, že hloupý Honza se nakonec stal králem a jestli neumřel, kraluje dodnes, ale tady se začal odvíjet přímo thriller - stačilo přeci v klidu říct, půjčil jsem si, tady jsou doklady a paparazzi by měli máslo na hlavě. Místo toho jsme všichni svědky vývoje tohoto strhujícího aktu v přímém přenosu. Nikdo si nemůže být jistý, zda v tom Stáňa zahučí nebo ne. Postupně odhalované nitky příběhu každým novým faktem vyrážejí dech.
Dozvídáme se, že Stáňa si našel věřitele v kruhu rodiny, ovšem vzdálený strýc, vysloužilý voják důchodce, si při svých prohlášeních do médií nebere servítky. Tuhle říká, že půjčil a jindy zase, že on sám dluží a že vlastně ten rodinný klan nebude tak snadné rozplést, neboť ani on není tím potrhlým boháčem, který tak hezky přispěl mladé rodině.
Vystresovaný národ, který má z toho všeho zmatek a nervy jak provazy, si dnes musel oddychnout, neboť se zdá, že upřímné doznání bohatého pošetilce podnikatele Roda vneslo do celé kauzy světlo. Sice to není příbuzný, ale sám se přihlásil a vystoupil z anonymity a Stáňa tak mohl pohlédnout veřejně do očí tajemného dárce, který je tak skromný, že svojí identitu tajil i před samotným Stáňou. Ještě, že existuje institut presumpce neviny, to by byla šlamastika, kdyby se provalilo, že premiér jedl konzervy s fazolemi, aby si z ušetřených náhrad za reprezentaci mohl koupit špeluňku 145 m2, která je tak malá, že tam jeden ani kočkou nezatočí a těch pár drobných na vybavení bytu a větší lavór, o němž paparazzi psali, že je to luxusní bazén, to je snad jen na cachtání nohou v létě a veselé hry s dětmi.
Do teho všeckeho přišlo par aferek jeho kantynske, bo se zas provalilo že jejich kamoška, ma dluhy, bordel, pojistny podvod na krku a podobne drobnosti a Šarka je jaksyk společnici v podnikani tejto kamošky.
Stanik to dluho rozdychaval a nakonec pod tlakem naroda na svoju funkci rezignoval. Odešel s velku ostudu do ustrani a těšil se, jak si konečně začne uživat rodinneho krba a svojej rodinky. Nastupil jako pohunek do advokatni kancelaře a jal se budovat karijeru pravnika.
Narod postupně zabudnul za dalši směšnu figurku v dějinach ČSSD Bohužal Stanik ma v hlavě nasrano a tak se občas zas objevil na titulkach všeckych novin. Tu "vyhodně" kupil rozlehly pozemek u Velkych Popovic, tu zase byl načapany jak leze do luxusneho auta.
Kaj na to bere, to už nikomu vysvětlovat nemusel, bo je přeca sukroma osoba. Že je zadluženy a ze svojeho platu koncipienta to sotva naškudlil? Co je komu do teho, šak Šarka je best prodejca Amvaja a třebas brala premije.
Narod byl v šoku až chvilu před Stanikovyma narozkama. Stanik si s mirnym předstihem naordinoval luxusni darek. Stal se multimilionařem! Tak karijeru mu može zavidět aji Kelner s Trumpem! Chvilu robil v kanclu a jeb ho - vyhodna nabidka na jakesyk akcije, zakupeni standardnim postupem - pry pujčku z banky- kera banka pučuje na nakup neobchodovatelnych akciji??? a klasicke mlženi o celej transakci. Stanik si akcije doma prohlidnul, zistil že to su pěkne papirky, podobne směnce keru pry kdysyk podepsal pro Krejčiřa a rozhodnul se, asi na radu osvicenej podnikatelky Šarky se tych papirku zbavit, bo aji nedomrdly koloťuk, kery se nedočkal ve svojej pracovnej karijeře ani posazeni za tyčku lokomotivy, jak o tym od děctva snil,
tak zistil, že vjetička o podloženi takeho papirka zlatem tam chyba a co kdyby to za chvil nikdo nechtěl?
Nu nic, Stanik nevahal, papirky okukal a za ludovych sto mega ich predal jakesymu slovakovi, co ma tych mega tolik, že kupuje už cokoliv.
Pětatřicetiletý slovenský finančník Pavol Krúpa podepsal s expremiérem Stanislavem Grossem smlouvu na koupi 31 procent společnosti Moravia Energo. Podle informací MF DNES Gross svůj podíl prodal za 100 milionů korun.
Stanik se tak zařadil do prvni padesatky najbohatčich čechu. Jojo, taky Jura, kery ho vystřidal v čele socdemackych zlatokopu, musi skřipat protezu!
Kruh se uzavřel, byvaly ajzlboňak se stal bohačem a naplnil heslo všeckych poctivych socanu - kudy chodil tudy krad - socialni demokrat!
Přejme mu to, osobně mam taky pocit, že je Stanik za hejla a v pozadi su uplne ine skupiny a zajmy a Stanikovi z teho kapne enem par milionku, kdosyk potřeboval protahnut prachy a ziskat možna uplně ine prijority. Tohle neni hra, keru by Stanik zvladnul zorganizovat enem tak, tam su vazby o kerych zatim nikdo nema potuchy a vjeřim, že novinaři čsem rozkryju cele pozadi, bo už se rodi dost teoriji o pozadi tohoto mega obchodu. Od odměn za byvale služby až po organizovany zločin.
Stanik tu určitě chodi čitat, bo mi nechal už kdysyk vzkaz
Pjekny vikend bando!
Vaš Synek
P.S. pro šturaly... tu je pravda o pujčce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marten Marten | 12. října 2007 v 12:55 | Reagovat

Kolik ti dává ODS, když máš čas zabívat se politikou?

2 Synek Synek | 12. října 2007 v 13:22 | Reagovat

já se politikou "nezabívam" já se jen bavím.

Co škola? Ta jde pomalu co?

3 cepín cepín | Web | 12. října 2007 v 16:34 | Reagovat

Marten prodává boty a je to doktor. Nebo Al Bundy

4 Fany Fany | 12. října 2007 v 23:31 | Reagovat

To nemělo být Marten, ale Marťan. Pak je jasné, že je z Lihového domku.

Jinak socani jsou přeci křišťálově čistí a Staník je toho dalším důkazem v dlouhé řadě sociálních šibalů.

5 SKEPTYK SKEPTYK | E-mail | 18. října 2007 v 21:26 | Reagovat

Už dlouho jsem se tak nezasmál. Když už mě smích pomalu přecházel, znova mě rozjel Marťan. :-) Díky Synku, přeji hezký den!

6 milos milos | E-mail | 12. prosince 2007 v 14:20 | Reagovat

pěkná kunda ten gros to se musi nechat, sak se mu ty svinarny vrati zase nekde jinde..doufam

7 Jepice Jepice | E-mail | 14. dubna 2008 v 7:27 | Reagovat

To nejtezsi pro politiky na politice je, jak si nastrkat penize nas vsech

jen do vlastnich kapec. A volici, nebo-li lid to jsou zapometlivi blbci, kteri jim vzdy daji hlasy, protoze zase veri tem pred volebnim lzim.

Lidi neblbnete! Proc jim verit, vzdit jsou vsechny partaje stejny.

8 Jepice Jepice | E-mail | 14. dubna 2008 v 7:30 | Reagovat

Anketa: Stanik uz svou prvni Megu davno ma!

9 qqq jItKa qqq jItKa | E-mail | 26. května 2008 v 23:19 | Reagovat

Miluu Standu. Ta blondyna je kurva. Ale Standa je mozna tAKY DEBIL NO ALE JE HEZKEJ. SE VSADIM ZE JI ZAHEBA S NAKOU MLADSI. NO JA BYCH SI DALA RICT?

10 Kárl Kárl | E-mail | 31. května 2008 v 10:25 | Reagovat

Člověk neví jestli se má smát nebo brečet,ale bo sme národ blbů tak nám holt vládl blb z Amvajačkou Šárkou

11 STANDA TO JE KOLÍK STANDA TO JE KOLÍK | E-mail | Web | 2. června 2008 v 21:21 | Reagovat

Píseň o Standovi " STANDA TO JE KOLÍK ""

od kapely Myschuge na stránkách " BANDZONE.CZ

http://bandzone.cz/myschuge

12 Ostravaček Ostravaček | E-mail | Web | 14. června 2008 v 20:33 | Reagovat

Kurňa ty vagabundě jedyn, na Šarku mi něšahaj bo či strčim do řiti rozpalenu štanglu !!! Šarka byla nahodou fajna děvucha. Dybys ju ty mamlaše znal tobyš mluvil inači...........Teho jejiho Srajstacha si možeš pjekně něchať aj vycpať a aji do kredensa styrčiť. A propo, či tež Italska mafija vje, že mame v republice takeho multimilijonařa ???

13 Martin Martin | E-mail | 11. září 2008 v 13:37 | Reagovat

Standa nekrade,to jenom já a několik dalších nemáme co do huby.

Dyž dostanu klepeta,tak za ukradenej rohlík a dostanu 1rok s podmínkou na dva.

14 FlossieDrema FlossieDrema | E-mail | 25. července 2017 v 22:24 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

15 FlossieDrema FlossieDrema | E-mail | 26. července 2017 v 3:51 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

16 CarolynHisee CarolynHisee | E-mail | 5. srpna 2017 v 5:44 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

17 CarolynHisee CarolynHisee | E-mail | 6. srpna 2017 v 3:15 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

18 Sorovp Sorovp | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:32 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ игры для Взрослых размещены для вас игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

19 GeorgeOrgah GeorgeOrgah | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 21:44 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>как расшифровать млм, сетевой маркетинг закон</a>

20 Sororm Sororm | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:25 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ЛУЧШИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Soroip Soroip | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:47 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

22 Soroyn Soroyn | E-mail | 26. srpna 2017 v 3:12 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

23 Avito321Pl Avito321Pl | E-mail | 28. září 2017 v 16:13 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

на авито пишет что номер подтвержден в аккаунте
купить аккаунты с балансом на авито
как удалить аккаунт авито с приложения
забыл аккаунт на авито что делать
аккаунты авито со скидкой

24 BethanyVoy BethanyVoy | E-mail | Web | 9. října 2017 v 18:25 | Reagovat

https://drive.google.com/open?id=0B7rDPUYBg2DYUms2Wllqb0g3Ums

25 Dol77larKa Dol77larKa | E-mail | 14. října 2017 v 15:37 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

26 BethanyYoy BethanyYoy | E-mail | Web | 25. října 2017 v 7:03 | Reagovat

http://neptune.blackplanet.com/Maximillian451/message/13652489

27 BethanyXtt BethanyXtt | 29. října 2017 v 4:58 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are coming, it will be a hell. I am already being nervous maybe I should <a href=http://esma.xyz/story.php?title=globerx24-com>click here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama